News

Tamriel ogarnięte wojną totalną – modyfikacja The Elder Scrolls: Total War doczekała się pełnej wersji

LM, 12.11.2019 18:55 0

Zanim poznamy dalsze losy Tamriel w The Elder Scrolls VI, możemy sami powalczyć o dominację za sprawą rozbudowanego moda do Medieval II: Total War.

Jeśli należycie do grona graczy, którzy ukończyli już wszystkie dostępne na rynku odsłony The Elder Scrolls na każdy możliwy sposób i już teraz jedynie czekacie na choćby skrawek informacji związanych z The Elder Scrolls VI, to mamy coś, co umili Wam oczekiwanie. Ekipa odpowiedzialna za ambitną i rozbudowaną zarazem modyfikację The Elder Scrolls: Total War wypuściła wczoraj do sieci jego finalną wersję. Dzięki niej możecie przejąć kontrolę nad jednym z dwudziestu grywalnych frakcji, by poprowadzić ją do całkowitej dominacji na Tamriel. Modderzy postarali się o wiernie odwzorowanie uzbrojenia i wyposażenia każdej z ras i frakcji, a także o szczegółową mapę kampanii uwzględniającą kluczowe miejscówki świata TES.

Projekt opracowano z myślą o grze Medieval II: Total War z dodatkiem Kingdoms, który zadebiutował na PC w 2007 roku. Upływ czasu zrobił swoje i chociaż produkcja Creative Assembly nie zachwyca już dzisiaj oprawą wizualną, to z pewnością modyfikacji nie sposób odmówić klimatu. Rzućcie okiem na załączony do wiadomości zwiastun moda, a zainteresowanych odsyłamy pod ten adres.

https://www.youtube.com/watch?v=N_IitmjmOYg&feature=emb_title

Jeśli modowanie, to tylko na PC – bogata oferta pecetowych tytułów w ofercie Sferis.pl.

najnowsze