News

Gry z serii Halo trafią na pecety, ale wciąż nie wiadomo kiedy

pepsi, 08.11.2019 17:55 1

343 Industries rozwiewa wątpliwości co do premiery Halo: The Master Chief Collection na komputerach. Przesłanie jest proste: debiut nastąpi wtedy, gdy gry będą gotowe.

Maleją szanse na ukazanie się Halo: The Master Chief Collection na pecetach przed końcem tego roku. Jak przypomina jednak Brian Jarrard z 343 Industries na Twitterze, studio nigdy nie deklarowało, że gry z serii Halo uda się przenieść na komputery osobiste przed zmianą kalendarzy. “Konsekwentnie powtarzaliśmy, że będą gotowe, kiedy będą gotowe. Oczywiście mamy nadzieję, że Halo: Reach dotrze do sklepów przed końcem roku, ale wiele zależy od pewnych rezultatów. Kiedy gra będzie gotowa, trafi do sprzedaży” – zapewnia.

Oprócz wspomnianego Reach, które ma się ukazać jako pierwsze, The Master Chief Collection zawiera Halo: Combat Evolved Anniversary, Halo 2: Anniversary, Halo 3, Halo 3: ODST i Halo 4. Zestaw pierwotnie ukazał się na Xboksie One w listopadzie 2014 roku, zbierając bardzo ciepłe recenzje (średnia ocen w serwisie Metacritic wynosi 85/100).

Pecetowcom pozostaje więc cierpliwie czekać na konkrety z obozu 343 Industries i Microsoftu.

Oferta gier w sklepie sferis.pl

najnowsze