News

Osobliwy błąd w Apex Legends pozwala powalać przeciwników jeszcze przed rozpoczęciem meczu

LM, 07.11.2019 13:20 0

Animacja powalonego gracza wyskakującego ze statku wygląda komicznie, ale im raczej nie jest do śmiechu.

Przy okazji najnowszej aktualizacji do gry Apex Legends studio Respawn Entertainment przypadkowo umożliwiło graczom obijanie przeciwników jeszcze przed rozpoczęciem meczu. Jeśli przypominacie sobie błędy, które pozwalały zobaczyć poczekalnię przed wejściem na statek, to wiedzcie, że w tym miejscu, zaraz po wybraniu bohatera, możecie zostać powaleni przez oponentów. Okienko czasowe pozwala powalić jedynie jednego bohatera z drużyny, zapewne kierowanego przez gracza, który wybierał jako pierwszy. Skutek? Powalony gracz podąża za dowódcą skoku i wykrwawia się jeszcze w locie, co z jednej strony wygląda komicznie, ale na pewno generuje spore pokłady frustracji.

Nie wiadomo jak dokładnie to się dzieje ani ilu graczy mogło zostać dotkniętych nieprawidłowościami, ale wątków dotyczących błędu pojawia się w sieci coraz więcej. Co równie ważne, jak donosi Kotaku, błąd może sprawić, że powalicie członka własnej drużyny, nawet jeśli podczas zabawy teoretycznie nie możecie zadawać im obrażeń. Rzućcie okiem na załączony do wiadomości materiał.

Z dobrych wieści warto wspomnieć o strzelnicy z prawdziwego zdarzenia, gdzie możecie przetestować działanie poszczególnych broni i poprawić swoją celność. Obok tego w grze pojawił się tymczasowo tryb dla dwuosobowych drużyn, aczkolwiek wciąż nie wiadomo, jak długo będziemy mogli z niego korzystać.

Apex Legends dostępne jest na PC, PlayStation 4 i Xboksie One w modelu free-to-play.

https://www.youtube.com/watch?v=qdOd7aRua9M

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl

najnowsze