Shadow of the Tomb Raider Definitive Edition zadebiutowało na PC, PlayStation 4 i Xbox One

LM
2019/11/06 14:10
1
0

Square Enix ukoronowało popremierowe wsparcie dla Shadow of the Tomb Raider, oferując podstawkę i wszystkie popremierowe DLC w ramach Definitive Edition.

Shadow of the Tomb Raider Definitive Edition zadebiutowało na PC, PlayStation 4 i Xbox One

Firma Square Enix wypuściła na rynek kompletne wydanie gry Shadow of the Tomb Raider-Definitive Edition. Zainteresowani najnowszą odsłoną przygód Lary Croft mogą teraz sięgnąć po zarówno fizyczne, jak i cyfrowe wydanie, które obok podstawki oferuje też komplet siedmiu DLC. Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition ukazało się na PC, PlayStation 4 i Xboksie One, a już 19 listopada pojawi się także w ofercie usługi streamingowej Google Stadia.

Jeśli do tej pory nie mieliście okazji zagrać w wydaną we wrześniu minionego roku produkcję, to zakup kompletnej edycji wydaje się najlepszym rozwiązaniem – oczywiście tak długo, jak planujecie godzinami mierzyć się z przygotowaną przez Eidos Montreal zawartością. Rzućcie okiem na załączony do wiadomości zwiastun.

Shadow of the Tomb Raider przenosi Larę Croft do Ameryki Południowej, gdzie obok poszukiwań skarbów, bohaterka postara się rozwikłać tajemnicę badań zapoczątkowanych przez jej ojca i zmierzy się z zakonem Trójcy. Całość ma znacznie wyraźniej zarysować konsekwencje podejmowanych przez nas działań, a przy okazji zaoferuje nieco mroczniejszą wizję przygód słynnej archeolog.

GramTV przedstawia:

Tytuł ukazał się we wrześniu 2018 roku, by następnie otrzymać aż siedem popremierowych DLC – The Forge, The Pillar, The Nightmare, The Price of Survival, The Serpent's Heart, The Grand Caiman oraz The Path Home.


Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl

Komentarze
1
MisioKGB
Gramowicz
06/11/2019 20:06

Fabuła ostatniej części oraz sama miodność płynąca z gameplay'u nie stały na najwyższym poziomie, a oni jarają się, że w kompletnej edycji będą dostępne wszystkie skórki? Dlaczego w takiego Tomb Raidera 4 czy chociażby Angel of Darkness grało mi się lepiej niż w te bajeranckie nowe części? Nostalgia, stary pierdziel już jestem czy co?