News

W ofercie sklepu PlayStation 4 pojawił się awatar za 99,99 dolarów

Maria Wawrzyniak, 04.11.2019 20:40 6

Od teraz posiadacze PlayStation 4 mogą zakupić wyjątkowy awatar za prawie sto dolarów. Naprawdę.

State of Anarchy: Master of Mayhem – Golden Prince Avatar to zakup, który najprawdopodobniej jedyne, co może Ci zapewnić, to możliwość pokazania wszystkim potencjału swojego portfela. Chodzi bowiem o awatar za 99,99 dolarów upiększający konto danego użytkownika w sieci PlayStation Network. Nie o grę, nie o program, ani nawet nie o motyw, który faktycznie często sprawia, że ekran po włączeniu konsoli ładniej wygląda. O awatar, taki najzwyklejszy w świecie, przedstawiający jakiegoś Złotego Księcia – jakiegoś, bo ja na przykład nie mam pojęcia, o co tutaj w ogóle chodzi. Prócz tego, że chodzi o pieniądze. Dowód? Proszę bardzo:

Dobra, sprawdziłam, o jakiego Złotego Księcia chodzi. Wprawdzie na to pytanie nadal nie znam odpowiedzi, ale wiem już, o czym mniej więcej jest gra, z której pochodzi ten niesamowicie wysoko ceniący się jegomość – State of Anarchy: Master of Mayhem to (według PlayStation Store) zabawna strzelanka, która cię rozbawi do łez. Przyrzekam, że dokładnie tak jest napisane. Ba, opis nawet nie posiada polskich znaków.

To może ja to tutaj po prostu tak zostawię. A na koniec powiem tylko, że w takiej cenie można chociażby zgarnąć Death Stranding.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis

najnowsze