News

PlayStation Plus – dwie mroczne gry dla fanów PlayStation 4 w listopadzie

LM, 30.10.2019 17:44 0

Zmierz się z demonami nękającymi feudalną Japonię albo wyrusz do Arizony, by stawić czoła apokalipsie.

Firma Sony ujawniła zawartość listopadowej oferty usługi skierowanej do posiadaczy konsol PlayStation 4 – PlayStation Plus. Okazuje się, że tym razem fani sprzętu japońskiego giganta otrzymają do dyspozycji dwie wyjątkowo udane, a przy tym mroczne gry z 2017 roku – Nioh i Outlast 2. Oba tytuły trafią w ręce aktywnych subskrybentów usługi po 5 listopada, a do tej pory wciąż możecie sięgnąć po udostępnione w październiku The Last of Us Remastered i MLB The Show 19.

Nioh to trzecioosobowa gra akcji z elementami RPG utrzymana w formule souls-like. W toku rozgrywki przeniesiemy się do feudalnej Japonii, by stawić czoła demonom z japońskiej mitologii, które przeniknęły do świata wraz z tajemniczą substancją znaną jako Amrita. Tytuł ukazał się w lutym 2017 roku na PlayStation 4, a już za kilka miesięcy doczeka się kontynuacji na konsolach Sony.

Tymczasem w Outlast 2 wcielimy się w reportera, który udaje się do Arizony, by rozwiązać zagadkę, kryjącą się za śmiercią anonimowej kobiety. Katastrofa śmigłowca i położona niedaleko wioska kultystów to wystarczająco wiele argumentów, by jego wyprawa nie przebiegła zgodnie z planem. Całość obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby, a podczas samej zabawy przenosimy się też w przeszłość bohatera, by zmierzyć się z traumatycznymi przeżyciami z jego dzieciństwa.

https://www.youtube.com/watch?v=laKEfEbAq_Y

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

najnowsze