Doom 64 na oficjalnym zwiastunie

LM
2019/10/23 13:36
0
0

Tytuł stanowi bonus dla zamówień przedpremierowych na grę Doom Eternal.

Doom 64 na oficjalnym zwiastunieNa oficjalnym kanale firmy Bethesda opublikowano pełnoprawny zwiastun klasycznej gry Doom 64, która w nadchodzącym roku zagości na współczesnych platformach sprzętowych – PC, PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Przypomnijmy, że oficjalne potwierdzenie wydania towarzyszyło komunikatom studia id Software o przesunięciu daty premiery gry Doom Eternal. Bethesda przypomina zatem, że darmową cyfrową kopię tytułu otrzymają wszyscy, którzy zdecydują się na przedpremierowe zamówienie Doom Eternal. Jeśli zdecydowaliście się na zakup gry jeszcze przed komunikatem, to nic straconego, bo i tak Bethesda zapewni Wam kopię Doom 64.

Zgodnie z niedawnymi zapowiedziami wydawcy obie gry – Doom Eternal i Doom 64 ukażą się tego samego dnia dla niemal wszystkich dedykowanych platform sprzętowych. Wyjątek stanowi tu Nintendo Switch – na hybrydowej konsolce najpierw zagości Doom 64, a później dołączy do niego Doom Eternal. Planowana data premiery Doom Eternal na PC, PlayStation 4 i Xbox One przypada na 20 marca 2020 roku.

Akcja Doom 64 przenosi nas na księżyce planety Mars, gdzie ponownie staniemy do walki z wysłannikami piekieł. Tytuł oferuje ponad 30 poziomów oraz masę klasycznego wyposażenia i rozwiązań rozgrywki. Tytuł oryginalnie zadebiutował w 1997 roku na konsolach Nintendo 64.


GramTV przedstawia:

Kup gry z serii Doom w sklepie Sferis.pl.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!