News

Plotka: Nowa gra WB Monteral to Batman: Arkham Legacy, zagramy rodziną Batmana?

LM, 21.10.2019 18:53 3

Użytkownik Twittera, który niejednokrotnie psuł niespodzianki wydawcy, zabrał głos.

Od obchodów 80. urodzin Batmana minął już ponad miesiąc i chociaż przy ich okazji zrobiło się nieco głośniej o nowej grze od WB Games Montreal, to oficjalnych zapowiedzi wciąż brak. To daje fanom sporo miejsca dla rozmaitych spekulacji, a także generuje sporą atencję wokół pojawiających się w sieci plotek. Tym razem głos w sprawie nowego Batmana zabrał użytkownik Twittera znany jako Sabi. Ten wiele razy wprowadzał nas w tajniki rozmaitych projektów, jeszcze zanim te ujrzały światło dzienne, a teraz twierdzi, że: nowa gra od WB Games Montreal ukaże się na rynku jako Batman: Arkham Legacy, by pozwolić nam na rozgrywkę różnymi członkami rodziny Wayne.

Oczywiście przedstawione tu informacje należy traktować z odpowiednim dystansem, zważywszy na ich pochodzenie, ale co jeśli okażą się one prawdą? Zagralibyście w takiego Batmana? Sam tytuł Arkham Legacy połączony z koncepcją rodziny może wskazywać na kolejnego przedstawiciela rodziny Wayne, ale jak zawsze – do czasu oficjalnych zapowiedzi nic nie jest przesądzone.

Fanów Batmana odsyłamy pod ten adres, gdzie przygotowaliśmy krótką analizę dotyczącą planów obu ekip zajmujących się grami o Człowieku-nietoperzu.


Kup gry z Batmanem w roli głównej w sklepie Sferis.pl.

najnowsze