Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 zaliczyło znaczącą obsuwę

pepsi
2019/10/16 17:22
2
0

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 miało zaplanowany termin wydania na początek przyszłego roku. Teraz okazuje się, że na grę będzie trzeba poczekać dłużej.

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 zaliczyło znaczącą obsuwę

Hardsuit Labs podjęło niełatwą dla siebie i swoich fanów decyzję o przesunięciu premiery Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2. Ta do tej pory zaplanowana była na pierwszy kwartał 2020 roku, ale już wiadomo, że twórcy będą potrzebowali więcej czasu, by ukończyć produkcję. Jak czytamy w nadesłanej do nas informacji prasowej, “w ciągu ostatnich miesięcy zarówno Paradox Interactive, jak i Hardsuit Labs nabrały pewności, że premiera w pierwszych miesiącach 2020 roku mogłaby oznaczać nieprzygotowanie gry zgodnej z wizją twórców i wydawcy”.

Więcej przekazał na oficjalnej stronie Bloodlines 2 Brian Mitsoda, odpowiedzialny w tym projekcie za narrację. “Przez trzy i pół roku pracowaliśmy ciężko, by zaoferować wam godnego następcę Bloodlines 1. Dla nas oznacza to nie tylko zrealizowanie ambicji tej niezwykłej gry, ale również obowiązek upewnienia się, że nie powtórzymy jej błędów. Potrzebujemy trochę więcej czasu by dać wam grę, na którą czekacie” – wyjaśnił.

GramTV przedstawia:

Mitsoda nawiązał również do tego, że pierwsza część ukazała się za wcześnie – i właśnie to był główny powód wystąpienia w niej tylu błędów. “W ciągu ostatnich miesięcy stało się dla nas oczywiste, że trzymanie się pierwotnej daty oznacza ryzyko powielenia tego błędu. Nie zrobimy tego. W końcu każdy, kto pracuje nad tą grą, chce zaoferować wam możliwie najlepszą wersję Bloodlines 2” – dodał przedstawiciel Hardsuit Labs.

Nowa data premiery Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 nie została na razie ustalona.

Oferta gier w sklepie sferis.pl

Komentarze
2
CryOfTheRabbits
Gramowicz
17/10/2019 12:09

Link do Dev Bloga:

https://www.bloodlines2.com/en/dev-blog-post?utm_source=crm&utm_medium=email&utm_content=CTA1&utm_campaign=vabl2_vabl2_20191016_ann

Fang
Gramowicz
16/10/2019 21:58

"Bloodlines 2 zaliczyło znaczącą obsuwę" "Nowa data premiery Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 nie została na razie ustalona."

Śmieciowe dziennikarstwo...