News

Star Wars Jedi Fallen Order osiągnęło złoty status

LM, 18.10.2019 20:30 0

Złoty nośnik trafił do tłoczni – premiera za niespełna miesiąc na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Studio Respawn Entertainment pochwaliło się na Twitterze, że po wielu miesiącach pracy domknęło proces deweloperski najnowszej gry singlowej w realiach Gwiezdnych Wojen – Star Wars Jedi: Fallen Order. Złoty nośnik z finalnym buildem powędrował do tłoczni, gdzie zostaną przygotowane pudełkowe wydania tytułu, a nam pozostaje jedynie cierpliwie czekać na 15 listopada i oficjalną premierę gry. Oczywiście złoty status wcale nie oznacza końca prac, a raczej przejście do przygotowania premierowej aktualizacji, ale na pewno jest to istotny i budujący moment dla całej ekipy prowadzącej projekt.

Star Wars Jedi: Fallen Order ukaże się na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. Tytuł zaprezentuje nam wydarzenia rozgrywające się po trzeciej odsłonie filmowej sagi, gdy młody padawan – Cal Kestis – ukrywa się przed żołnierzami Imperium zdecydowanych usunąć wszystkie pozostałości po Republice i Zakonie Jedi. Gra otrzyma polską wersję językową, jest poświęcona jedynie zabawie w trybie single player i całkowicie pozbawiona dodatkowych form monetyzacji. Jeśli zamierzacie sięgnąć po pecetową wersję gry, to warto rzucić okiem na oficjalne listy minimalnych i zalecanych wymagań sprzętowych tytułu.

https://twitter.com/Respawn/status/1185224018397294593?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1185224018397294593&ref_url=https%3A%2F%2Fgamingbolt.com%2Fstar-wars-jedi-fallen-order-has-gone-gold

Kup gry w świece Gwiezdnych Wojen w sklepie Sferis.pl.

najnowsze