News

W sieci pojawiły trzy nowe materiały z rozgrywki w Warcraft III: Reforged

Maria Wawrzyniak, 17.10.2019 18:08 3

Nagrania prezentują zabawę w trybie dowolnym w Warcraft III: Reforged, czyli odświeżonej wersji kultowej strategii czasu rzeczywistego.

Kilka dn temu pisaliśmy o potężnej porcji grafik z Warcraft III: Reforged, które pojawiły się w serwisie Wowhead. Dzisiaj natomiast mamy dla Was aż trzy nagrania prezentujące rozgrywkę w odświeżonej wersji ostatniej części kultowej serii strategii czasu rzeczywistego od firmy Blizzard. Materiały pojawiły się na kanale Book of Flames – możemy więc zobaczyć grę w akcji. Zaznaczamy, że zdarzenia z nagrań obserwujecie na maksymalnych ustawieniach w 60 klatkach oraz rozdzielczości 1080p. Wszystko rozgrywa się w trybie dowolnym wersji beta Warcraft III: Reforged. Zaprezentowane mecze rozgrywają się głównie pomiędzy rasą Ludzi oraz Orków. Możemy więc przyjrzeć się postaciom oraz budynkom pomimo gruntownego odświeżenia szaty graficznej całość wciąż zachowała stylistkę znaną z oryginału. Atmosfera również dla większości powinna być dokładnie taka sama – taka podróż do lat 2002-2003.

https://www.youtube.com/watch?v=s8G8jacm6Mw https://www.youtube.com/watch?v=YDf3DQuvp6k https://www.youtube.com/watch?v=ZrQl4H7aTWA

Przypomnijmy, że Warcraft III: Reforged to zremasterowana wersja kultowej strategii czasu rzeczywistego Warcraft III: Reign of Chaos z 2002 roku, a także jego dodatku, czyli The Frozen Throne. Producentem jest oczywiście amerykańskiego studio Blizzard Entertainment, które odpowiada za powstanie marki Warcraft – jej początki sięgają 1994 roku. Remaster trzeciej części został zapowiedziany w listopadzie 2018 roku podczas konwentu BlizzCon. Pełna wersja Warcraft III: Reforged ma zadebiutować jeszcze w tym roku i, podobnie jak pierwowzór, otrzyma pełną polską wersję językową. Obecnie zainteresowani mogą zamawiać produkcję w przedsprzedaży – decydując się na preorder, otrzymamy również dostęp do oryginalnego Warcrafta III razem z dodatkiem, który ostatecznie zniknął z cyfrowej dystrybucji w sklepie Blizzarda.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

najnowsze