Deweloperzy Call of Duty: Modern Warfare zapewniają, że nie będzie lootboksów

Wincenty Wawrzyniak
2019/10/14 18:47
0
0

Zespół Infinity Ward uspokaja graczy – Call of Duty: Modern Warfare nie zaoferuje jajek niespodzianek.

Premiera Call of Duty: Modern Warfare już za chwilę – szesnasta główna odsłona kultowego cyklu strzelanek pierwszoosobowych zadebiutuje dokładnie za jedenaście dni, czyli 25 października. Prawie wszystko wskazuje na to, że otrzymamy naprawdę dobrą, przyzwoitą produkcję. Prawie jest tutaj jednak słowem kluczowym, ponieważ na horyzoncie pojawiło się kilka niepokojących elementów, których zaczęli obawiać się gracze. Chodzi oczywiście o mikropłatności – twórcy postanowili jednak zapewnić społeczność, że nic takiego nie będzie miało w ich grze miejsca. Ogłosili, iż nie pracują nad żadnymi systemami skrzynek z dodatkową zawartością za prawdziwe pieniądze. A dokładniej – informacja pochodzi od jednego z pracowników studia Infinity Ward, Joela Emslie’a, który podzielił się nią na Reddicie.Deweloperzy Call of Duty: Modern Warfare zapewniają, że nie będzie lootboksów

Podkreślono również, że poza skrzynkami, nieobecne będą również wszelkie zrzuty zaopatrzenia (supply drops). Wszystkie elementy, które jakkolwiek mogą wpłynąć na rozgrywkę, mamy odblokować poprzez samą grę. Te stwierdzenia nie są jakoś szczególnie precyzyjne – wiemy jednak, iż w Call of Duty: Modern Warfare znajdziemy mikropłatności, jednak nie będziemy niczego kupować w ciemno. Nie wiemy za to, czy za prawdziwe pieniądze nabędziemy wyłącznie przedmioty kosmetyczne, czy też może inne rzeczy, na przykład jakieś boostery. Zresztą, wypowiedź Emslie’a wcale nie oznacza, że lootboksy nie pojawią się w grze nigdy.

GramTV przedstawia:

Przypominamy, że Call of Duty: Modern Warfare zadebiutuje 25 października 2019 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!