News

W FIFĘ 20 zagrało już ponad 10 milionów graczy na całym świecie

Maria Wawrzyniak, 11.10.2019 19:38 0

Firma Electronic Arts pochwaliła się nowym osiągnięciem – FIFA 20 zabawiła już 10 milionów graczy na świecie.

Premiera najnowszej odsłony serii gier piłkarskich od EA Sports miała miejsce stosunkowo niedawno, bo 27 września. Jak to często bywało już w przypadku cyklu, FIFA 20 również spotkała się z bardzo mieszanym odbiorem ze strony krytyków oraz graczy – wygląda jednak na to, że nie stanowiło to żadnej przeszkody w osiągnięciu całkiem sporego sukcesu. Firma Electronic Arts będąca wydawcą gry poinformowała właśnie o tym, że w FIFĘ 20 gra już ponad 10 milionów graczy na całym świecie – co ciekawe, użytkownicy łącznie rozegrali przeszło 410 milionów meczów. Pamiętajmy jednak, że liczba grających nie równa się liczbie zakupionych egzemplarzy, jako że gra jest dostępna w ramach subskrypcji EA Access oraz Origin Access.

W ramach uczczenia tej okazji twórcy zdecydowali się obdarować wszystkich graczy aktywnie bawiących się w trybie EA Sports Volta Football aż ośmioma tysiącami monet Volta, czyli waluty, którą możemy wykorzystać do kupna przedmiotów dla swojego bohatera. Jeżeli do tej grupy należycie, aby odebrać nagrodę, należy uruchomić moduł Volta Football przed 17 października – dokładny termin upływa o godzinie 20:00 polskiego czasu.

Przypomnijmy, że FIFA 20 zadebiutowała 27 września na komputerach osobistych, konsolach PlayStation 4Xbox One oraz Nintendo Switch w pełnej polskiej wersji językowej. Naszą recenzję gry przeczytacie pod tym adresem.


najnowsze