Need for Speed: Heat w złocie

LM
2019/10/11 11:42
2
0

Najnowsza odsłona cyklu gier wyścigowych ukaże się na PC, PlayStation 4 i Xbox One za niespełna miesiąc.

Need for Speed: Heat w złocieIstotna informacja dla wszystkich wyczekujących najnowszej, dwudziestej pierwszej odsłony popularnej serii gier wyścigowych Need for Speed. Ben Walke z Electronic Arts ujawnił za pośrednictwem Twittera, że studio Ghost Games zakończyło prace nad premierową wersją Heat – tytuł osiągnął złoty status, a nośnik z finalnym buildem powędrował do tłoczni, gdzie zostaną przygotowane fizyczne wydania mającej zadebiutować za niespełna miesiąc gry. Przy okazji Walke upublicznił dwa krótkie fragmenty tytułu, a także zapowiedział, że w nadchodzącym tygodniu EA ujawni oficjalne listy wymagań sprzętowych dla Need for Speed Heat.

Przypomnijmy, że rozgrywka w grze będzie przebiegać w dwóch fazach – za dnia weźmiemy udział w licencjonowanych wyścigach, by zdobyć pieniądze, a nocą będziemy zmagać się z przeciwnikami w nielegalnych ulicznych wyścigach, które zapewnią nam szacunek i rozgłos. Warto przypomnieć, że zgodnie z zapowiedziami twórców w grze nie pojawią się żadne skrzynie z losową zawartością i mikrotransakcje, a jedynym opcjonalnym dodatkiem będzie pakiet, po którego zakupie na mapie gry zostaną oznaczone wszystkie przedmioty kolekcjonerskie.

Need for Speed: Heat zadebiutuje 8 listopada na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

Seria Need for Speed w sklepie Sferis.pl.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
Headbangerr
Gramowicz
11/10/2019 12:23
Zeson

Sezon XD 

Headbangerr
Gramowicz
11/10/2019 12:23

To będzie pierwszy obfity zeson przedświąteczny od lat. Gears 5, Borderlands 3, RDR2 PC, Detroit: Become Human PC, Jedi: Fallen Order, The Oter Worlds i jeszcze to.