News

Darmowy weekend — Hell Let Loose na PC i Mortal Kombat 11 na konsolach

LM, 11.10.2019 14:25 2

Przy okazji od wczoraj możecie ogrywać wersję próbną Battlefield V na platformie Origin.

Nadszedł upragniony weekend, więc pora nakreślić swoje gamingowe plany na kilka najbliższych dni. Jeśli oczyściliście już kupkę wstydu, a cyfrowe biblioteki świecą pustkami, to warto zerknąć na propozycje darmowych weekendów. Tym razem trzy pozycje: do wspomnianego już wcześniej Battlefield V na PC dołączają dwie gry – Mortal Kombat 11 na PlayStation 4 oraz Xbox One, a także Hell Let Loose dostępne na PC Steam.

Darmowy weekend z Mortal Kombat 11 dostępny jest wyłącznie na domowych konsolach. Akcja rozpocznie się jeszcze dziś i potrwa do 14 października. Podczas niej gracze będą mogli spróbować swoich sił w sieciowych zmaganiach z innymi graczami, a także poznają zawartość początkowych etapów trybu fabularnego. Tytuł ukazał się w kwietniu tego roku, także na PC i Nintendo Switch.

Tymczasem fani sieciowych strzelanek mogą pobawić się z darmową wersją wojennego Hell Let Loose. Tytuł odtwarza kluczowe bitwy z okresu II wojny światowej, a gracze biorą udział w sieciowych zmaganiach nawet dla 100 osób, stając po stronie Aliantów lub sił Osi. Gra zadebiutowała w czerwcu tego roku w katalogu Steam Early Access, a jej finalną wersję zaplanowano na 2020 rok.

Obok tego wspomniany, pierwszy z serii trzech darmowych weekendów z Battlefield V na platformie PC Origin.


Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

najnowsze