Crossroads Inn – symulator tawerny fantasy z datą premiery na PC

LM
2019/10/08 12:15
1
0

Tytuł ukaże się na platformach Steam i GOG, a obok tego otrzyma dwa rozbudowane wydania fizyczne.

Firma Klabater ogłosiła oficjalną datę premiery najnowszej produkcji swojego wewnętrznego zespołu deweloperskiego Kraken Unleashed Studio – Crossroads Inn, czyli symulatora właściciela karczmy w fantastycznym świecie Delcrys. Tym samym dowiedzieliśmy się, że zapowiedziana w minionym roku produkcja ukaże się na komputerach osobistych z systemem Windows, Linux i Mac jeszcze w tym miesiącu, a konkretnie 23 października. Gra wzbogaci ofertę cyfrowej dystrybucji na platformach Steam i GOG, a obok nich Klabater przygotowało także dwa bogate wydania fizyczne, w tym kolekcjonerskie.

Crossroads Inn – symulator tawerny fantasy z datą premiery na PC

Crossroads Inn zgrabnie łączy mechaniki typowe dla strategicznych symulatorów z narracją i rozwiązaniami zarezerwowanymi dla gier RPG. Tytuł zaoferuje zabawę w dwóch trybach rozgrywki – kampanii fabularnej i module snadboksowym. Pierwszy w pełni wykorzysta możliwości wykreowanego świata i zaprezentuje ciekawą opowieść z naszym oberżystą w roli głównej, podczas gdy swobodna rozgrywka koncentruje się na wszelkich aspektach zarządzania karczmą. Nie mniej w obu z nich naszym głównym zadaniem będzie prowadzenie tawerny, zatrudnianie pracowników, przydzielanie im rozmaitych zadań, a także planowanie menu i łańcucha dostaw.

GramTV przedstawia:

Jak wspomniałem, poza ofertą cyfrowej dystrybucji Crossroads Inn znajdziemy też na sklepowych półkach w wydaniach Specjalnym i Kolekcjonerskim. Pierwsze z nich wyceniono na niespełna 100 złotych, gdzie obok pełnej wersji otrzymujemy: pudełko, poradnik do gry, naklejki kolekcjonerskie, mapę fantastycznej krainy Delcrys, ścieżkę dźwiękową na płycie CD z kompozycjami Marcina Przybyłowicza oraz książkę kucharską „Smaki z Crossroads Inn”.

Wydanie kolekcjonerskie nabędziemy za około 220 złotych, a zainteresowani znajdą w nim pełną wersję Crossroads Inn, otwieracz do piwa, fartuch karczmarza, książkę kucharską, list z podziękowaniami od twórców oraz przepustkę sezonową z bezpłatnym dostępem do wszystkich DLC przez 12 miesięcy.

Poniżej możecie rzucić okiem na kilkunastominutowy fragment rozgrywki z trybu sandboksowego. Gra zmierza z pewnością na PC, a twórcy jak na razie nie wspomnieli o możliwości wydania jej na konsolach.


Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl

Komentarze
1
MisioKGB
Gramowicz
08/10/2019 20:55

Super to może być naprawdę fajny tytuł widziałem betę i prezentowała się świetnie.