News

Mało misji w GTA V? Ten mod dodaje 70 unikalnych zadań dla zabawy w singlu

LM, 07.10.2019 13:20 0

Modder co tydzień aktualizuje swój projekt, dokładając kolejne 10 misji.

Jeśli lubicie spędzać wolny czas w Los Santos, ale już dawno temu zakończyliście wszystkie misje w singlu, a niezbyt przekonuje Was wizja GTA Online, to mamy coś, co Was zainteresuje. Modder znany jako alebal podzielił się z nami pakietem swoich autorskich misji do Grand Theft Auto V. Twórca wykorzystał możliwości narzędzia Mission Maker, by opracować i zaimplementować do gry 70 unikalnych zadań, które pozwolą w pełni wykorzystać potencjał najnowszego GTA. Co ciekawe, modder co tydzień wprowadza aktualizację do swojego projektu, dokładając 10 nowych zadań, więc już niedługo możecie spodziewać się kolejnych nowinek.

Jak wcześniej wspomniałem, zadania są unikalne, więc nie tylko nie znajdziecie dwóch jednakowych, ale też odnoszą się one do różnych mechanik rozgrywki. Zainteresowanych kolejną porcją zabawy w Los Santos odsyłamy pod ten adres, a nieprzekonanych zapraszamy do sprawdzenia załączonego poniżej zwiastuna modyfikacji.

Grand Theft Auto V ukazało się na PC w kwietniu 2015 roku, po dwóch latach od oryginalnej premiery na konsolach. Podobną, choć nieco krótszą ścieżkę obrało wydane w minionym roku Red Dead Redemption II Rockstara, które trafi na PC w nadchodzącym miesiącu.

https://www.youtube.com/watch?v=Qa9GCzwu2-o

Jeśli modowanie, to tylko na PC – bogata oferta pecetowych tytułów w ofercie Sferis.pl.

najnowsze