Red Dead Redemption II oficjalnie na PC. Mamy datę premiery

LM
2019/10/04 17:10

Już za miesiąc miłośnicy pecetowego grania pobawią się z najnowszą odsłoną westernowego cyklu.

Firma Rockstar Games oficjalnie ogłosiła wydanie gry Red Dead Redemption II na komputerach osobistych. Okazuje się, że mieli rację wszyscy ci, którzy wieszczyli przeniesienie najnowszej odsłony westernowego cyklu na pecety. Red Dead Redemption II ukaże się na PC już 5 listopada. Zgodnie z zapowiedzią twórców pecetowa wersja gry doczeka się wielu usprawnień technicznych, a także otrzyma nieco dodatkowej zawartości. Na premierę dostępny będzie też moduł sieciowy Red Dead Online.

Dodatkowo dowiedzieliśmy się, że już 9 października rozpocznie się przedpremierowa sprzedaż pecetowego Red Dead Redemption II na platformie Rockstar Games Launcher. Osoby, które zdecydują się na zakup gry przed 22 października, mogą liczyć na bonusy w postaci pecetowych wersji następujących gier: Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City, Grand Theft Auto: San Andreas, Bully: Scholarship Edition, L.A. Noire: The Complete Edition oraz Max Payne 3: The Complete Edition. Obok tego Rockstar oferuje dodatkową zawartość do wykorzystania w grze RDR 2: Outlaw Survival Kit for Story Mode, War Horse for Story Mode, Treasure Map for Story Mode, Cash Bonus for Story Mode i 50 Gold Bars for Red Dead Online.

Obok tego ujawniono, że Red Dead Redemption II pojawi się w ofercie zarówno Epic Games Store, jak i platformy Steam. W tym przypadku sklep Epic będzie miał około miesiąc przewagi nad firmą Valve – RDR 2 w Epic Games powinno być na premierę, a na Steam dopiero w grudniu. Przy okazji warto dodać, że tytuł ukaże się także na Google Stadia na premierę usługi.

GramTV przedstawia:

Red Dead Redemption II oficjalnie na PC. Mamy datę premiery


Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl

Komentarze
13
d3xt3r3k
Gramowicz
09/10/2019 11:09

No i jest 9 a informacji dalej brak ;( wiadomo o której godzinie RockStar da zanć o sobie? :)

kindziukxxx
Gramowicz
07/10/2019 11:44

RDR2 to moim zdaniem największa porażka. Gra wydaje się świetna, klimat i polóżnie westenowe jest wręcz idealne, misje są ciekawe, ale gry nie skończyłem i zazwyczaj po sesji 1h wyłączałem na coś innego. Nie wiem dlaczego ale nie wciągnęła mnie mimo iż ma wszystko co powinien mieć dobry RPG.

L-M
Gramowicz
Autor
05/10/2019 15:48
alex1112 napisał:

Pytanie 1. Jakie wymaganie?

Pytanie 2. Jak z optymalizacją?

Pytanie 3. AA bedzie działać? Czy tak jak w GTA V, jak nie masz kompa z NASA to wszędzie będą schodki.

Pytanie 4. Ile patchy będzie potrzeba, aby gra była stabilna?

Za kilka dni mają podać już jakieś techniczne konkrety. Na pewno coś się u nas wtedy pojawi.
Trwa Wczytywanie