Everspace 2 wygląda obiecująco, a to dopiero prealfa – zobacz ponad 2-godzinny gameplay

LM
2019/10/07 14:30

Modyfikacje statków, walki w przestrzeni kosmicznej, swobodna eksploracja – wszystko to i wiele więcej w 2021 roku na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.

Everspace 2 wygląda obiecująco, a to dopiero prealfa – zobacz ponad 2-godzinny gameplayPrzed kilkoma dniami studio Rockfish Games uruchomiło kampanię crowdfundingową, podczas której zamierza zdobyć dodatkowe finansowanie na produkcję kosmicznej strzelaniny Everspace 2. Zgodnie z informacjami przekazanymi podczas tegorocznego gamescomu gra trafi na rynek dopiero w 2021 roku, ale już teraz możecie rzucić okiem na całkiem obszerny pokaz rozgrywki. Wygląda na to, że przy okazji kampanii do wybranych streamerów trafiło demo tytułu, a jeden z nich podzielił się gameplayem w sieci. Na materiale znalazły się niemal wszystkie elementy rozgrywki w Everspace 2 – od wyboru i personalizacji statków, poprzez walkę, aż po swobodną eksplorację kosmosu. Warto zwrócić uwagę na fakt, że chociaż demko prezentuje wersję prealfa, to całość wygląda bardzo dobrze. Oczywiście jest to jedynie wycinek gry i jej świata, ale możemy mieć nadzieję, że całość utrzyma poziom.

W chwili pisania wiadomości na Kickstarterowym koncie zbiórki udało się już zgromadzić przeszło 160 z potrzebnych 494 tysięcy dolarów. Grę wsparło niemal 2500 graczy, ale do zakończenia zbiórki pozostało jeszcze 28 dni, a załączony poniżej materiał może bardzo zachęcić potencjalnych wspierających. Tym bardziej że każdy, kto zdecyduje się dołączyć do zbiórki, będzie mógł pobawić się z demkiem po zakończeniu kampanii. Warto przy tym zaznaczyć, że twórcy jasno zadeklarowali, że nie zamierzają zgadzać się na ekskluzywny charakter tytułu na Epic Games Store i niezależnie od okoliczności gra pojawi się na platformie Steam.

Everspace 2 ukaże się w 2021 roku na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. Poniżej 30 minutowe wideo, a po kompletny ponad 2-godzinny materiał musicie udać się tutaj.


Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!