News

Jesteś fanem Spyro? To może figurka fioletowego smoka za 1700 złotych?

LM, 01.10.2019 13:20 1

Spyro Reignited Trilogy dostępne jest na PC, PlayStation 4, Xboksie One i Nintendo Switch.

Firma First 4 Figures zaprezentowała kolejny produkt w swojej ofercie dedykowany fanom zapoczątkowanej w 1998 roku serii gier Spyro. Sporych rozmiarów figurkę przygotowano na bazie wizerunku tytułowego fioletowego smoka opracowanego na potrzeby kolekcji Spyro Reignited Trilogy. Niezależnie od tego, czy wychowaliście się na grach studia Insomniac Games, czy pokochaliście smoka dopiero po przygodach z odświeżoną edycją, już teraz możecie zapatrzeć się w 45-centymetrową statuę.

Zgodnie z zapowiedziami First 4 Figures do sprzedaży trafią dwie wersje figurki – standardowa oraz limitowana, a dla obu z nich wyznaczono ten sam próg cenowy – niespełna 425 dolarów (ok. 1700 PLN). Ich datę premiery wyznaczono na ostatni kwartał 2020 roku, więc niezależnie od Waszego zaangażowania, trochę poczekacie, zanim trafi na Wasze półki. Zamówień możecie dokonywać pod tym adresem, a wszystkie niezbędne informacje znajdziecie na załączonym poniżej zwiastunie. Co ciekawe, to nie pierwsza propozycja dla fanów Spyro, o kryształowym smoku informowaliśmy Was w minionym roku.

Spyro Reignited Trilogy początkowo ukazało się jedynie na PlayStation 4 i Xboksie One, ale w ubiegłym miesiącu gra trafiła również na PC i Nintendo Switch.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=110&v=Ski4jyWgBt8

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

najnowsze