Poznaliśmy kolejne szczegóły na temat darmowej wersji Destiny 2: New Light

Maria Wawrzyniak
2019/09/27 18:05

Twórcy zdecydowali się dokładnie przedstawić, co przygotowali dla graczy – zarówno tych, którzy dopiero zaczynają, jak i weteranów.

Jak już prawdopodobnie wszyscy wiemy, w najbliższym czasie Destiny 2 doczeka się naprawdę pokaźnej ilości zmian. Najważniejszą z nich jest definitywnie przejście na model free-to-play, dzięki czemu całkowicie bezpłatnie gracze otrzymają sporą część zawartości, którą twórcy udostępniali w pierwszym roku od premiery tytułu. Do tego gra przechodzi z Battle.net na platformę Steam – przypominamy, aby przenieść swój progres przed pierwszym dniem października! Na koniec Bungie postanowiło przedstawić, czego dokładnie możemy się spodziewać po wersji darmowej, funkcjonującej pod nazwą New Light.Poznaliśmy kolejne szczegóły na temat darmowej wersji Destiny 2: New Light

W tym celu na oficjalnym profilu gry na Twitterze pojawiła się napakowana treścią infografika, z której dowiadujemy się, co takiego twórcy przygotowali dla graczy w ramach przejścia Destiny 2 na darmowy model. Bungie zaznaczyło, że zawartość będzie dostępna dla każdego – bez względu na to, czy dany użytkownik dopiero zaczyna swoją przygodę z produkcją, czy może należy do grupy weteranów.

Wczytywanie ramki mediów.

Wiemy więc, że wszyscy nowi gracze zaczną zabawę od poziomu Światła 750 z pełnym dostępem do darmowych rang sezonowych oraz nagród. Otrzymają również możliwość nabycia egzotycznych broni i zbroi, które zostały wydane w pierwszym roku istnienia produkcji. Jeśli chodzi o kwestie kampanii, New Light będzie mieć The Red War z podstawowej wersji gry, Curse of Osiris oraz Warmind. Do tego dojdzie rozgrywka PvP pod postacią trybu The Crucible, w ramach którego użytkownicy dostaną między innymi darmowe sezonowe aktualizacje oraz broń, razem z innymi elementami wyposażenia.

GramTV przedstawia:

To wprawdzie nie jest wszystko, aczkolwiek całą resztę możecie znaleźć na powyższej infografice. Przypomnijmy, że Destiny 2: New Light zadebiutuje 1 października bieżącego roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. W ten sam dzień odbędzie się również premiera płatnego dodatku Shadowkeep (Twierdza Cieni).


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!