FIFA 20 zadebiutowała - tyle że z wieloma błędami... i zbyt mało realistyczną fryzurą Guendouzi'ego

Wincenty Wawrzyniak
2019/09/27 20:00
4
0

Wszystko było w porządku, gdyby nie ogromna ilość problemów w trybie kariery. I gdyby fryzura Guendouzi’ego była bardziej realistyczna. No jak tak można?

Najnowsza odsłona kultowego cyklu gier piłkarskich od studia EA Sports pojawiła się dziś na rynku – FIFA 20 zadebiutowała na komputerach osobistych, konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch. Tydzień temu dokonaliśmy przeglądu pierwszych ocen, z których większość była pozytywna, pozostawiając gdzieś w tle problem braku większych zmian i, jak się okazuje, całe mnóstwo błędów. Nie wszyscy jednak postanowili w tej kwestii siedzieć zupełnie cicho – sporo graczy postanowiło podzielić się znalezionymi niedociągnięciami technicznymi na oficjalnym forum Electronic Arts. Co ciekawe, wydawcom chyba niezbyt spodobały się tamtejsze wiadomości i niedługo po tym firma całkowicie zablokowała temat z raportami o błędach w FIFA 20. Jeden z pracowników, Andy Mears, poinformował po pewnym czasie, że wątek wcale nie został usunięty celowo, tylko przypadkiem uznany za spam, po czym przywrócił go na stronę. Hm.FIFA 20 zadebiutowała - tyle że z wieloma błędami... i zbyt mało realistyczną fryzurą Guendouzi'ego

Okazuje się więc, że tryb kariery nadal jest ofiarą błędów, które – według graczy – są w nim obecne już od kilku odsłon cyklu. Dotyczą głównie konferencji prasowych, systemu morale i wywiadów z piłkarzami. Pytania oraz padające odpowiedzi powtarzają się nagminnie często, poprowadzenie konwersacji równie dobrze mogłoby nie mieć prawa bytu, a to, jak traktujemy zawodników, nawet nie wpływa na ich samopoczucie. Konferencje prasowe też nie funkcjonują poprawnie, razem z systemem dynamicznego potencjału. Jednak zdecydowanie najczęściej zgłaszanym przez graczy błędem okazało się dobieranie piłkarzy przez komputerowych menadżerów – mają oni bardzo irytującą tendencję do wysyłania na boisko rezerwowych, w dodatku często takich, którzy dopiero rozpoczęli karierę. Najciekawsze jest jednak w tym wszystkim to, że Electronic Arts absolutnie nic jak na razie z tym nie zrobiła. Ba, nawet nie powiedziała, że zrobi cokolwiek.No i ta fryzura Guendouzi’ego. Sami zobaczcie. Fani klubu Arsenal już zdążyli zrobić z tego mema oraz wyrazić swoje żale na temat realizmu w grze. Według nich włosy piłkarza “nie są wystarczająco falujące”.


GramTV przedstawia:

Komentarze
4
sc
Gramowicz
28/09/2019 16:35

Post odbiegający od tematu, ale pozwolę sobie bo temat niepoważny.

Ja się pytam gdzie jest PES na Nintendo Switch?! 

wolff01
Gramowicz
28/09/2019 13:04

Faktycznie, nierealistyczna fryzura w grze w której 90% widoku jest z góry, a powtórki i tak się na ogół przewija to bardzo poważny problem...

ZubenPL
Gramowicz
28/09/2019 12:25

Przecież w tryb kariery prawie nikogo nie interesuje sprzedaż gry i mikrotransakcje napędza UT i to on jest rozwijany co osłonę.
Trwa Wczytywanie