News

Modyfikacja Middle Earth at War do Mount & Blade: Warband doczekała się grywalnej wersji beta

LM, 21.09.2019 16:35 2

Mod z pewnością umili czas oczekiwania na premierę gry Mount & Blade II: Bannerlord.

Modder znany jako EasterIing udostępnił w sieci najnowszą grywalną wersję swojego projektu dedykowanego grze Mount & Blade: Warband – Middle Earth at War. Mod jest przede wszystkim konwersją wizualną, która wprowadza do gry studia TaleWorlds lokacje, postaci i klimat świata Śródziemia wykreowanego przez J.R.R. Tolkiena. Całość przenosi nas do Tolkienowskiego świata, którego losy zostaną ukształtowane przez nasze poczynania – mod oferuje dwie grywalne rasy i kilkanaście znanych fanom uniwersum frakcji, a także charakterystycznych dla nich postaci.

Obecnie po sieci krąży wersja beta projektu, ale modder zastrzega, że wkrótce wprowadzi stosowne usprawnienia w mechanice zawierania małżeństw, dopracuje wybrane elementy najważniejszych lokacji i poprawi ogólne wrażenia z rozgrywki. Oczywiście tym wszystkim zajmie się po niewątpliwie zasłużonej przerwie i uporaniu się z błędami zgłoszonymi dla omawianej wersji. Zainteresowanych odsyłamy pod ten adres, a pozostałych wypada zapytać – jaka była najlepsza strategia w świecie Władcy Pierścieni?

Mod powstał z myślą o samodzielnym dodatku Mount & Blade: Warband opracowanym przez studio TaleWorlds i wydanym w 2010 roku na PC.


Jeśli modowanie, to tylko na PC – bogata oferta pecetowych tytułów w ofercie Sferis.pl.

najnowsze