News

Rockstar Games prezentuje swój własny launcher i rozdaje GTA: San Andreas

Maria Wawrzyniak, 17.09.2019 19:40 5

Jeżeli mało Wam klientów do uruchamiania gier, to Rockstar Games postanowiło właśnie dowalić kolejny – poznajcie klienta z bardzo oryginalną nazwą Rockstar Games Launcher.

Mamy już Steam, GOG Galaxy, Origin, Battle.net, Epic Games, Xbox Game Pass – co do tego, że klientów, za pomocą których uruchamiamy posiadane gry komputerowe, jest sporo, nie ma chyba żadnych wątpliwości. No, to właśnie dostaliśmy kolejny. Firma Rockstar Games zaprezentowała własnego klienta do uruchamiania swoich produkcji pod nazwą Rockstar Games Launcher.W ramach zachęcenia graczy do wypróbowania swojego nowego launchera, twórcy postanowili udostępnić za darmo grę Grand Theft Auto: San Andreas – wystarczy pobrać klienta, wchodząc na tę stronę. Następnie trzeba zalogować się na swoje konto, odszukać tytuł i zwyczajnie potwierdzić jego odebranie. Deweloperzy ostrzegają jednak, że oferta jest ograniczona czasowo. Sam launcher nie różni się zbytnio od swoich pobratymców – mamy produkcje Rockstar Games, które klient może automatycznie aktualizować oraz zapisywać nasze postępy w chmurze. Po staremu.

Przypomnijmy, że Grand Theft Auto: San Andreas zadebiutowało po raz pierwszy 25 października 2004 roku na konsolach PlayStation 2. Rok później w czerwcu tytuł pojawił się na konsolach Xbox oraz komputerach osobistych. W kolejnych latach twórcy przenieśli swoją produkcję na pozostałe platformy.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

najnowsze