Zremasterowana ścieżka dźwiękowa z Vampire: The Masquerade – Bloodlines trafi na CD i winyle

LM
2019/09/13 09:50
2
0

Kontynuacja wydanej w 2004 roku gry ukaże się w przyszłym roku na PC i konsolach.

Zremasterowana ścieżka dźwiękowa z Vampire: The Masquerade – Bloodlines trafi na CD i winyle

Dobra wiadomość dla fanów uniwersum World of Darkness z kolekcjonerskim zacięciem. Wytwórnia Milan Records zapowiedziała wydanie zremasterowanej ścieżki dźwiękowej przygotowanej z myślą o grze studia Troika Games z 2004 roku, czyli Vampire: The Masquerade – Bloodlines. Oryginalna kompozycja Rika Schaffera w odświeżonym wydaniu trafi zarówno na płyty winylowe, jak i kompaktowe, a dodatkowo pojawi się w ofercie cyfrowej dystrybucji. Nie ujawniono jeszcze zbyt wielu szczegółów, ale poznaliśmy datę premiery, którą wyznaczono na 25 października.

GramTV przedstawia:

Na upublicznionej przez wydawcę grafice widać czerwone płyty winylowe z czarnymi elementami umieszczone w pudełku, którego wnętrze oddaje klimat produkcji – podniszczony cmentarz z mauzoleum. Warto dodać, że do winylowego wydania otrzymamy także kod na cyfrową wersję ścieżki, która zaoferuje kilka dodatkowych utworów niedostępnych w samej grze.

Przy okazji przypominamy, że Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 ukaże się na PC, PlayStation 4 i Xboksie One na początku 2020 roku. W prace nad sequelem zaangażowany jest także kompozytor muzyki do pierwowzoru, wspomniany już Rik Schaffer. Tytuł pojawi się na rynku dzięki firmie Paradox Interactive.


Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

Komentarze
2
Sanders-sama
Gramowicz
13/09/2019 22:35
Master_Morti napisał:

 NIektóre, jak wiadomo trafią do Bloodlines 2

Na początku tego dema co wypuścili leci jeden niewykorzystany kawałek z jedynki, i od razu czuć ten klimacik. Ogólnie OST z Bloodlines jest jednym z moich ulubionych, tak jak z wcześniejszych Hitmanów.

Mam nadzieję że pojawi się na spotify.

Master_Morti
Gramowicz
13/09/2019 20:04

Te niewykorzystane utwory zostały opublikowane przez Ricka bardzo dawno temu i znajdziemy je na youtube lub w grze jesli zainstalujemy Unofficial Patch w wersji plus. Całość jest świetna, ale chyba nie musze przekonywać. NIektóre, jak wiadomo trafią do Bloodlines 2