Wyciek nowych informacji na temat trzeciego sezonu Apex Legends

Wincenty Wawrzyniak
2019/09/13 17:50
0
0

Oprócz nowinek, do których dokopali się gracze, Respawn Entertainment wczoraj bez zapowiedzi wprowadziło do swojej gry kolejną aktualizację skupiającą się głównie na drobniejszych usprawnieniach.

Wczoraj na serwerach Apex Legends wylądowała zupełnie niespodziewanie nowa aktualizacja z numerem 1.19, która wprowadziła do gry szereg drobniejszych poprawek wszelkich bugów oraz ulepszyła stabilność produkcji. Wszystko łącznie waży około 600 megabajtów, więc tragedii nie ma. Wiemy jednak, że nie jest to najbardziej ekscytująca wiadomość na świecie, dlatego mamy dla Was coś znacznie ciekawszego.Wyciek nowych informacji na temat trzeciego sezonu Apex Legends

Do kolejnych akapitów zalecamy podejście z pewną dozą dystansu, ponieważ nie są to oficjalne informacje od studia Respawn Entertainment, tylko znalezione w plikach aktualizacji nowinki. Wycieki nie zawsze okazują się prawdą.

Przekopując pliki poprzedniej aktualizacji gracze dokopali się do bardzo interesujących informacji dotyczących głównie trzeciego sezonu popularnej strzelanki battle royale. Jeśli więc wierzyć przeciekom, nowy sezon będzie nazywać się Ogień i lód (Fire and Ice) i wprowadzi do gry sporo ekskluzywnej zawartości dla tych, którzy zdecydują się na kupno przepustki bitewnej. Mamy dostać między innymi nowe skórki dla dwóch postaci: Octane oraz Caustic, do tego dojdą skórki dla broni R301, Spitfire oraz Alternatora. Gracze dokopali się również do liczby poziomów przepustki bitewnej, który ma być 25. Co jednak jeszcze ciekawsze, znaleziono aż 13 nowych zawodników, którzy mogą prawdopodobnie pojawić się w Apex Legends: Blackout, Blisk, Crypto, Downfall, Hisaria, Immortal, Jericho, Nomad, Prophet, Rampart, Rosie, Scudder oraz Volk. Więcej informacji możecie również znaleźć w filmie serwisu IGN na YouTube, który możecie obejrzeć poniżej.

GramTV przedstawia:

Apex Legends zadebiutowało 4 lutego 2019 roku na komputerach osobistych, konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. Jak zostało już wspomniane, jest to darmowa sieciowa strzelanka z gatunku battle royale, osadzona w uniwersum znanego Titanfall.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!