News

Znudzony instalacją modów do gier Bethesdy? Wypróbuj Wabbajack

LM, 11.09.2019 15:40 2

Oto specjalne narzędzie, które nie tylko wyszuka wszystkie pożądane modyfikacje, ale też pobierze je, zainstaluje i pozwoli nimi zarządzać.

Dzień jak co dzień – po ciężkim dniu pracy zasiadacie do swojego blaszaka, gdy nagle widzicie materiał powiązany z jednym z singlowych RPG-ów z serii Fallout lub The Elder Scrolls. Już po chwili stwierdzacie, że w sumie to dawno nie graliście i chętnie poszwendacie się po otwartych światach. Żeby nie wchodzić po raz kolejny do tej samej rzeki, decydujecie się na skorzystanie z modów – tu coś zmienią, tam coś poprawią, świat niby ten sam, ale wrażenie już nieco odmienne. Szukacie moda, pobieracie, instalujecie, a w tym samym czasie kuszą Was inne nieoficjalne rozszerzenia. Powtarzacie proces, zbrojąc grę w masę modów, aż w końcu nie wystarcza Wam czasu, by sobie pograć. To może być przeszłość, dzięki specjalnemu narzędziu znanemu jako Wabbajack.

Wabbajack pozwoli sporządzić obszerną listę wszystkich modyfikacji, które Was interesują, a następnie pobierze je, umieści w grze i w razie konieczności pozwoli zarządzać tym, co jest uruchamiane wraz z aplikacją. Wszystko po linii najmniejszego oporu, wygodnie i bez konieczności marnowania czasu na mozolne instalacje pojedynczych dodatków. Wabbajack wspiera obecnie jedynie trzy gry – Skyrima, Fallout 4 i Fallout: New Vegas, ale kolejne są w drodze. Mody możecie pobierać z rozmaitych źródeł – od Google Drive poprzez Dropbox i ModDB. Jedyny haczyk to fakt, że pobieranie modyfikacji z Nexus Mods możliwe jest wyłącznie, gdy posiadacie aktywną usługę premium. Zainteresowani? Jeśli tak, to koniecznie udajcie się pod ten adres, po dodatkowe konkrety.

Jeśli szukacie najlepszych modyfikacji do gier Betehsdy, to z pewnością zainteresują Was poniższe zestawienia.


Jeśli modowanie, to tylko na PC – bogata oferta pecetowych tytułów w ofercie Sferis.pl.

najnowsze