Znudzony instalacją modów do gier Bethesdy? Wypróbuj Wabbajack

LM
2019/09/11 15:40

Oto specjalne narzędzie, które nie tylko wyszuka wszystkie pożądane modyfikacje, ale też pobierze je, zainstaluje i pozwoli nimi zarządzać.

Dzień jak co dzień – po ciężkim dniu pracy zasiadacie do swojego blaszaka, gdy nagle widzicie materiał powiązany z jednym z singlowych RPG-ów z serii Fallout lub The Elder Scrolls. Już po chwili stwierdzacie, że w sumie to dawno nie graliście i chętnie poszwendacie się po otwartych światach. Żeby nie wchodzić po raz kolejny do tej samej rzeki, decydujecie się na skorzystanie z modów – tu coś zmienią, tam coś poprawią, świat niby ten sam, ale wrażenie już nieco odmienne. Szukacie moda, pobieracie, instalujecie, a w tym samym czasie kuszą Was inne nieoficjalne rozszerzenia. Powtarzacie proces, zbrojąc grę w masę modów, aż w końcu nie wystarcza Wam czasu, by sobie pograć. To może być przeszłość, dzięki specjalnemu narzędziu znanemu jako Wabbajack.

Znudzony instalacją modów do gier Bethesdy? Wypróbuj Wabbajack

GramTV przedstawia:

Wabbajack pozwoli sporządzić obszerną listę wszystkich modyfikacji, które Was interesują, a następnie pobierze je, umieści w grze i w razie konieczności pozwoli zarządzać tym, co jest uruchamiane wraz z aplikacją. Wszystko po linii najmniejszego oporu, wygodnie i bez konieczności marnowania czasu na mozolne instalacje pojedynczych dodatków. Wabbajack wspiera obecnie jedynie trzy gry – Skyrima, Fallout 4 i Fallout: New Vegas, ale kolejne są w drodze. Mody możecie pobierać z rozmaitych źródeł – od Google Drive poprzez Dropbox i ModDB. Jedyny haczyk to fakt, że pobieranie modyfikacji z Nexus Mods możliwe jest wyłącznie, gdy posiadacie aktywną usługę premium. Zainteresowani? Jeśli tak, to koniecznie udajcie się pod ten adres, po dodatkowe konkrety.

Jeśli szukacie najlepszych modyfikacji do gier Betehsdy, to z pewnością zainteresują Was poniższe zestawienia.


Jeśli modowanie, to tylko na PC – bogata oferta pecetowych tytułów w ofercie Sferis.pl.

Komentarze
5
alsolom306
Gramowicz
09/02/2023 14:47

[url=http://vm-manager.org/]Описание URL[/url]

alsolom306
Gramowicz
09/02/2023 14:47

Jeśli zastanawiasz się <a href="https://www.mspy.pl/whatsapp.html">jak wejsc komus na whatsapp</a>, nie jesteś sam. Popularna aplikacja do przesyłania wiadomości ma ponad 1,5 miliarda użytkowników na całym świecie, co czyni ją idealnym wyborem do pozostawania w kontakcie z przyjaciółmi, rodziną i współpracownikami. Niestety nie ma niezawodnego sposobu na dodanie kogoś do WhatsApp, jeśli nie masz jego danych kontaktowych. Aplikacja korzysta z książki adresowej telefonu, aby zapełnić listę kontaktów, więc jeśli nie masz zapisanego numeru telefonu konkretnej osoby, nie będziesz mógł do niej wysłać wiadomości.

alsolom306
Gramowicz
09/02/2023 14:40

great poastd     

Miazger
Gramowicz
12/09/2019 18:11

Ten artykuł to kompletny bullshit 

Albo autor nie zna się na modach

Albo nie przeczytał opisu tego narzędzia

Wabbajack zapisuje listę modów i loadorder.

I kiedy resinstallujesz  skyrima pozwala automatycznie odtworzyć tą listę na świeżej instalacji, sam pobiera i układa loadorder.

Shezy
Gramowicz
11/09/2019 17:19

Czyli dokładnie to samo co robi dostępny od dłuższego czasu vortex ? Z tą różnicą że można pobierać mody jedynie z nexusa (za darmo ). Nie rozumiem trochę robienia sensacji skoro nexus i tak jest największą i najczęściej używaną bazą modów do tych gier