News

Remnant: From the Ashes dostanie nowy dungeon oraz tryb przygodowy

Maria Wawrzyniak, 10.09.2019 19:45 1

Remnant: From the Ashes przez wielu określany jest czarnym koniem roku w swoim gatunku. Produkcja bardzo szybko podbiła Steama, a teraz, niecały miesiąc po premierze, doczeka się nowej zawartości.

Remnant: From the Ashes zadebiutowało na rynku 20 sierpnia bieżącego roku. Za jej produkcję odpowiada studio Gunfire Games, które ma na swoim koncie między innymi trzecią część popularnego cyklu Darksiders. Najnowsza produkcja jest dynamiczną, dość trudną grą akcji z rozbudowanymi elementami survivalu oraz RPG (te już są mniej rozbudowane). Tytuł bardzo szybko podbił listę bestsellerów na platformie Steam i zebrał całkiem sporo pozytywnych recenzji. Nie ma więc chyba nic dziwnego w tym, że twórcy zdecydowali się na dodatkową zawartość.Począwszy więc od 12 września, Remnant: From the Ashes doczeka się nowości. Najpierw dostaniemy tryb przygodowy, który będzie polegał na przemierzaniu świata oraz walce z losowo generowanymi przeciwnikami. Przeznaczony zostanie szczególnie dla tych, którzy niekoniecznie chcą przechodzić główną kampanię fabularną – będą mogli skupić się na zdobywaniu doświadczenia, ulepszonego ekwipunku oraz modów.

Siedem dni później, czyli 19 września, w grze zostanie otwarty nowy dungeon Leto’s Lab, który wprowadzi do zabawy kolejne wyzwanie oraz dodatkowego bossa z unikalnymi łupami.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

najnowsze