News

Media lubią NBA 2K20, gracze już niekoniecznie

Maria Wawrzyniak, 09.09.2019 20:45 1

Tego, że media branżowe obsypią NBA 2K20 swoimi pozytywnymi opiniami, było do przewidzenia. Problem pojawił się na Steamie, gdzie gracze również obsypali grę opiniami – tyle że bardzo, bardzo negatywnymi.

NBA 2K20 zadebiutowało na rynku zaledwie kilka dni temu – w związku z tym w sieci pojawiły się pierwsze recenzje, które dają ogólne pojęcie tego, jak produkcja została przyjęta przez media branżowe. Według serwisu OpenCritic średnia ocen tytułu znajduje się na poziomie 78 procent. Do tego dołączymy przykładowe recenzje:

Co ciekawe, na platformie Steam jedynie 16% recenzji graczy jest pozytywnych – serwis sklasyfikował więc tytuł jako “przytłaczająco negatywny”. Pod głównym ostrzałem zażartej krytyki znalazły się oczywiście mikrotransakcje. Według niektórych użytkowników powodują one, że NBA 2K20 “przypomina bardziej wirtualne kasyno aniżeli grę koszykarską”. Mimo tego jednak spora liczba osób przyznaje, iż jest to najlepsza produkcja na rynku z gatunku. Co do tego, że NBA 2K20 odniesie wielki sukces mimo wszystko, nie można mieć raczej wątpliwości.

NBA 2K20 zadebiutowało 6 września 2019 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4Xbox One i Nintendo Switch​​​​​​​.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

najnowsze