Tajemniczy problem zablokował Gears 5 w Chinach

Maria Wawrzyniak
2019/09/08 13:10
1
0

Już zaraz wszyscy będziemy mogli zagrać w najnowszą odsłonę Gears of War. A nie, czekaj.

Wszyscy gracze z Chin dostali właśnie bardzo przykrą wiadomość prosto od studia The Coalition. Najnowsza odsłona cyklu Gears of War, czyli Gears 5, została zablokowana z powodu ”szczególnego problemu. Informacja pojawiła się na stronie gry na platformie Steam w panelu dyskusji i pochodzi od jednego z deweloperów produkcji.Tajemniczy problem zablokował Gears 5 w Chinach

Pojawił się pewien szczególny problem z wydaniem Gears 5 w Chinach, który uniemożliwia użytkownikom dostęp do pełnej wersji gry. Niestety, musimy przez to wstrzymać sprzedaż i przyjmowanie zamówień przedpremierowych w Chinach. Aktualnie badamy sprawę, poinformujemy Was, jak tylko zdobędziemy więcej informacji na ten temat. Dziękujemy za Wasze zrozumienie.

GramTV przedstawia:

Najgorsze jest jednak w tym wszystkim to, że nikt nie ma pojęcia, o co chodzi – nigdzie nie podano, czym dokładnie jest ten szczególny problem. Nie wiadomo również, kiedy gra będzie ponownie dostępna w Chinach oraz co z tymi, którzy zdążyli już wcześniej złożyć zamówienia przedpremierowe. W tym momencie warto pewnie przypomnieć, że Gears of War 4 zostało zablokowane w tym kraju za zbyt brutalne treści. Być może tym razem również o to się rozchodzi.

Premiera Gears 5 została zaplanowana na 10 września 2019 roku. Tytuł pojawi się na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One.


Komentarze
1
piomink
Gramowicz
08/09/2019 14:12

Wiadomo o co chodzi - cenzura działa...