Czas zajrzeć DICE przez ramię – Battlefield V Quality of Life Tracker dostępny na Trello

LM
2019/09/06 14:55

Twórcy pierwszoosobowej wojennej strzelanki szukają nowych kanałów komunikacji ze społecznością.

Jeśli należycie do grona stałych bywalców na serwerach gry Battlefield V, to z pewnością zainteresuje Was fakt, iż odpowiedzialne za grę studio DICE postanowiło mocniej zintegrować się ze społecznością skupioną wokół tytułu. Za pomocą narzędzia Trello powstał Battlefield V Quality of Life Tracker, który pozwoli nam na szerszy wgląd w grę z punktu widzenia deweloperów. Konkretnie mowa tu o licznych nieprawidłowościach, które pojawiają się w grze – za pomocą narzędzia możecie szybko prześledzić, o jakich błędach twórcy wiedzą, co zamierzają poprawić, a także co zostało już sfinalizowane. Tablicę znajdziecie pod tym linkiem, a obok notek dotyczących jakości gry znajdziecie też historię aktualizacji i odnośniki do kanałów komunikacyjnych marki. Idzie lepsze?

Czas zajrzeć DICE przez ramię – Battlefield V Quality of Life Tracker dostępny na Trello

Biorąc pod uwagę fakt, jak długo musieliśmy czekać na poprawki dla „niewidzialnych żołnierzy”, wydaje się, że Quality of Life Tracker dla Battlefield V może być bardzo pomocny. Szczególnie dla wszystkich, którzy pojawiają się na serwerach gry wystarczająco regularnie, by z pozoru drobne nieprawidłowości zaczęły psuć im zabawę. Miejmy nadzieję, że nowe sposoby komunikacji pozwolą twórcom szybciej reagować na zgłaszane błędy, a graczom skupić się na rozrywce towarzyszącej wojennej strzelance.

Przy okazji przypominamy, że Battlefield V doczekał się aktualizacji wprowadzającej Prowansję, Lofoty i zwiększenie maksymalnego poziomu konta. Tytuł dostępny jest na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.

GramTV przedstawia:


Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

Komentarze
2
v1d4r
Gramowicz
07/09/2019 00:19

Olano graczy od samego początku a teraz EA mówi "Chcemy was słuchać macie tu trello z rozmytymi taskami", tylko kretyn myśli że działają na trello.

v1d4r
Gramowicz
07/09/2019 00:16

Błąd nie leży w komunikacji a w olewaniu jej przez EA. A same błedy biorą sie z obietnic i ratowaniu tego co jest.