Nowa gra twórców The Evil Within, GhostWire: Tokyo, straciła dyrektora kreatywnego

LM
2019/09/05 12:05
0
0

Ikumi Nakamura, którą zapewne kojarzycie po tegorocznych targach E3, zdecydowała się na zakończenie kariery w Tango Gameworks.

Jeśli przy okazji tegorocznych targów E3 poświęciliście nieco czasu, by zapoznać się z nowymi produkcjami w portfolio Bethesdy, to na pewno Waszą uwagę przykuło GhostWire: Tokyo. Nowa gra spod szyldu Tango Gameworks została zaprezentowana na deskach E3 przez dyrektora kreatywnego tytułu – Ikumi Nakamurę – której zachowanie na scenie wywarło równie pozytywne wrażenie, co towarzyszący zapowiedzi zwiastun. Niestety ta zdecydowała się zakończyć współpracę z ekipą, o czym poinformowała za pośrednictwem Twittera.

Nowa gra twórców The Evil Within, GhostWire: Tokyo, straciła dyrektora kreatywnego

GramTV przedstawia:

Oczywiście nie ulega wątpliwości, że Shinji Mikami i jego studio bez większych problemów poprowadzą dalej projekt, aczkolwiek ten z pewnością podąży w nieco innym kierunku artystycznym, gdy za jego sterami zasiądzie inna osoba. Miejmy nadzieję, że zmiany nie wpłyną negatywnie na klimat produkcji, która moim zdaniem, była jedną z ciekawszych zapowiedzi tegorocznych targów w Kalifornii. Tymczasem Nakamura szuka dla siebie nowego miejsca w deweloperskim światku i przekonuje, że widzi przed sobą otwarty świat pełen możliwości.

GhostWire: Tokyo to przygodowa gra akcji z elementami horroru produkowana z myślą o PC, PlayStation 4 i Xboksie One. Tytuł przeniesie nas do Tokio, gdzie jako obdarzony nadnaturalnymi mocami bohater, stawimy czoła złu, które opanowało miasto. Całość zakorzeniona jest w okultyzmie, teoriach spiskowych i miejskich legendach, ale wciąż pozostaje przy tym bez choćby przybliżonej daty premiery.


Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!