News

Alicia Vikander ponownie wcieli się w Larę Croft; jest data premiery nowego Tomb Raider

LM, 05.09.2019 10:40 1

Na kolejną część filmu Tomb Raider będziemy musieli trochę poczekać – produkcja wystartuje w przyszłym roku.

Serwis Deadline dotarł do informacji, które z pewnością ucieszą fanów serii Tomb Raider, a w szczególności tych, którym przypadł do gustu ubiegłoroczny film z Alicią Vikander w roli głównej. Studio MGM ogłosiło, że na początku przyszłego roku wystartują prace nad Tomb Raider 2 – w rolę Lary Croft ponownie wcieli się szwedzka aktorka, ale za sterami filmu pojawi się już nie Roar Uthaug, a znany z takich obrazów jak High-Rise czy Free Fire Brytyjczyk Ben Wheatley. Film trafi do kin dokładnie 19 marca 2021 roku, a napisanie jego scenariusza powierzono Amy Jump, która wielokrotnie współpracowała już Wheatley’em.

Szykuje się niezłe widowisko, tym bardziej że dla drugiej odsłony twórcy mogą nieco bardziej puścić wodze fantazji i wykazać się kreatywnością, gdy już poznaliśmy genezę „nowej” Lary Croft. Pozostaje czekać na pierwsze materiały promocyjne, a później premierę filmu. Który film o przygodach pani archeolog podobał Wam się najbardziej?


Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

najnowsze

Disco Elysium zmierza na konsolę Nintendo Switch

Twórcy ze studia ZA/UM nie zamierzają spocząć na laurach – gra Disco Elysium zmierza bowiem na łącznie trzy konsole. Prócz PS4 i XONE, pojawi się także na Switchu!