Mordhau otrzymało tryb rankingowy z pojedynkami 1v1

LM
2019/09/02 15:20

Twórcy obiecują, że po odpowiednim dopracowaniu eksperymentalnej wersji otrzymamy rozgrywki rankingowe 3v3. Zapowiedź nadchodzących nowości.

Kilka istotnych informacji dla fanów najnowszej produkcji studia Triternion – symulatora średniowiecznego pola bitwy zatytułowanego Mordhau. Deweloperzy udostępnili na serwerach tytułu eksperymentalny tryb rankingowy, który pozwala na pojedynki 1v1 z innym graczem. Z jego pomocą twórcy zamierzają dokładnie przeanalizować działanie poszczególnych mechanik, a także wychwycić różnice pomiędzy poszczególnymi rolami, by lepiej zrównoważyć rozgrywkę przed premierą drabinki 3v3. Tymczasem już teraz możecie śmiało okładać mieczem (czy innym żelastwem) innego gracza i piąć się po szczeblach solowego rankingu.

Mordhau otrzymało tryb rankingowy z pojedynkami 1v1

GramTV przedstawia:

Przy okazji powyższych doniesień dowiedzieliśmy się też, że Triternion zamierza nieco zmienić model dystrybucji kolejnych aktualizacji Mordhau. Te będą nieco mniejsze, ale będą pojawiać się częściej i regularnie. Obok tego w niedalekiej przyszłości na serwerach pojawią się dwie nowe areny – Feitoria oraz Castello. Dodatkowo w nadchodzących tygodniach możecie spodziewać się premiery trybu Invasion, który będzie dostępny na wszystkich mapach w grze. Twórcy zamierzają też nieco ułatwić życie modderom, co umożliwi nowy pakiet narzędzi, który jest w przygotowaniu, ale nie wskazano, kiedy społeczność go otrzyma.

Mordhau dostępne jest wyłącznie na PC od kwietnia tego roku, a jeśli wciąż zastanawiacie się nad zakupem gry, to pomocna okaże się nasza recenzja tytułu.


Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!