News

Poznaliśmy datę premiery filmu Czarna Pantera 2

Maria Wawrzyniak, 25.08.2019 20:30 3

Kolejna informacja z D23 Expo – znamy datę premiery kontynuacji przygód króla Wakandy. Dla fanów filmu na tym jednak kończą się dobre wiadomości, bowiem czekać będziemy naprawdę długo.

Disney przygotował całą masę nowości na tegoroczny panel D23 Expo. Dostaliśmy pierwszy zwiastun serialu The Mandalorian, dostaliśmy potwierdzenie, że Ewan McGregor zagra Obi-Wana w nadchodzącym serialu poświęconym tej postaci i dowiedzieliśmy się całej masy innych rzeczy. Podsumowanie prawdopodobnie pojawi się jeszcze dzisiaj, ale trochę później. Teraz bowiem chcemy Wam opowiedzieć o konkretnym oświadczeniu z D23 Expo, które szczególne zainteresowanie wzbudzi wśród fanów Marvel Cinematic Universe.Źródło: Variety

Ogłoszono datę premiery kontynuacji Czarnej Pantery (Black Panther) i wiemy już, że film trafi do kin 6 maja 2022 roku. Taka informacja padła z ust Ryana Cooglera, reżysera, który pojawił się na scenie u boku Kevina Feige podczas wydarzenia. Czarna Pantera 2 to nazwa stworzona wyłącznie na potrzeby tego oświadczenia – twórcy bowiem nie zdradzili oficjalnego tytułu produkcji, stwierdzając, że na to jest jeszcze za wcześnie. Zapewnili jednak, że prace nad filmem trwają, z czoła leje się pot, a przy tym wszystkim nikt się nigdzie nie śpieszy – twórcom zależy zwłaszcza na jakości.

https://twitter.com/Disney/status/1165323519632138240?s=20

Poza datą premiery, nie poznaliśmy żadnych innych konkretnych informacji na temat filmu. Możemy zakładać, że prawie na pewno rolę głównego bohatera po raz kolejny zagra Chadwick Boseman, a głównym miejscem akcji prawdopodobnie będzie Wakanda. Nic jednak nie jest informacją oficjalną, dlatego pozostaje nam czekać.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

najnowsze