News

Ewan McGregor potwierdził swoją główną rolę w serialu o Obi-Wanie

Maria Wawrzyniak, 25.08.2019 14:20 4

Czekaliśmy, czekaliśmy i wreszcie się doczekaliśmy. Wczoraj oficjalnie potwierdzono prace nad serialem o słynnym Obi-Wanie Kenobim. Ewan McGregor natomiast z radością oznajmił, że zagra główną rolę.

D23 Expo za nami, w internecie wciąż pojawiają się kolejne materiały z panelu, a fani mają cały ogrom powodów do zadowolenia. Oprócz prezentacji The Mandalorian dostaliśmy także to, na co czekaliśmy już od dłuższego czasu. Potwierdzono bowiem prace nad produkcją dedykowaną Obi-Wanowi Kenobiemu oraz ogłoszono, że w mistrza Jedi ponownie wcieli się aktor Ewan McGregor.

Źródło: IndieWire

Aktor wzbudził sporo pozytywnych emocji na widowni, jednakże prawdziwa euforia pojawiła się dopiero w momencie, gdy poprosił Kathleen Kennedy o zapytanie go, czy po raz kolejny wcieli się w Obi-Wana. McGregor najwidoczniej bardzo chciał poinformować fanów, że jest to najprawdziwsza prawda. W dodatku wiemy, że scenariusz jest już gotowy, a zdjęcia mają ruszyć w przyszłym roku. Daty premiery oczywiście nie znamy, aczkolwiek mamy pewność, że produkcja trafi na platformę Disney+.

https://www.youtube.com/watch?v=0dOWM3-o2Hw

Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

najnowsze