News

Zobacz 11 minut rozgrywki z odświeżonej wersji Age of Empires II: Definitive Edition

LM, 24.08.2019 16:30 2

Nowa wersja zaoferuje specjalne rozszerzenie The Last Khans z dodatkowymi nacjami i kampaniami.

Redakcja serwisu IGN podzieliła się z nami kolejnym materiałem wideo poświęconym targom gamescom 2019 w Kolonii. Tym razem w sieci pojawiła się prezentacja rozgrywki z odświeżonej i rozbudowanej wersji klasycznej strategii czasu rzeczywistego Age of Empires II – Definitive Edition. Na załączonym do wiadomości 11-minutowym gameplayu możecie podziwiać odświeżoną oprawę audiowizualną, ale nietrudno zauważyć, że podstawowe mechaniki tytułu nie uległy żadnym modyfikacjom.

Warto przypomnieć, że praca studia Forgotten Empires nie ogranicza się jedynie do zremasterowania buildu z 1999 roku. Ekipa przygotowała też specjalny pakiet dodatkowej zawartości zatytułowany The Last Khans, który wprowadza trzy nowe kampanie i cztery grywalne nacje. Należy przy tym podkreślić, że twórcy nie planują w przyszłości pracować nad kolejnymi dodatkami do AoE II: Definitive Edition, ale wcale nas to nie dziwi – od dawna wiemy, że w planach jest odświeżona wersja Age of Empires III z 2005 roku, a twórcy mają też na oku spin-off Age of Mythology.

Age of Empires II: Definitive Edition ukaże się 14 listopada na PC z systemami Windows 10 i platformie Steam. Tego samego dnia, zgodnie z niedawnymi obietnicami Microsoftu, doczekamy się też pierwszej prezentacji, zapowiedzianej podczas targów gamescom 2017 gry Age of Empires IV od studia Relic Entertainment.

https://www.youtube.com/watch?v=KFLXaeIODTM

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

najnowsze