Microsoft zaprezentuje gameplay z Age of Empires IV podczas tegorocznego X019

LM
2019/08/22 10:01

Najnowsza gra studia Relic Entertainment została zapowiedziana dokładnie 2 lata temu.

Zaledwie przed kilkoma dniami mogliśmy oglądać dedykowaną trwającym w Kolonii targom gamescom 2019 konferencję Microsoftu, a gigant z Redmond już zaprasza nas na kolejną imprezę. Mowa tu o konwencie Xbox X019, który w dniach 14-16 listopada odbędzie się w Londynie. Microsoft obiecuje, że będzie to największe święto dla graczy w Wielkiej Brytanii, ale dzięki licznym transmisjom z wydarzenia fani gier na całym świecie powinni być ukontentowani. A wśród nich także miłośnicy strategii czasu rzeczywistego, gdyż już dziś Microsoft potwierdził, że doczekamy się prezentacji rozgrywki z Age of Empires IV.

Microsoft zaprezentuje gameplay z Age of Empires IV podczas tegorocznego X019

GramTV przedstawia:

Taką informację przekazał Aaron Greenberg w rozmowie z redakcją GameStar, wskazując bezpośrednio na czwartek 14 listopada, który przypadkowo wypada w dniu rozpoczęcia imprezy. Przypomnijmy, że Age of Empires IV zostało oficjalnie zapowiedziane podczas gamescomu 2017, ale od tego czasu niedane nam było zobaczyć choćby skrawka materiału promocyjnego. Nad grą pracuje znane z takich serii jak Company of Heroes czy Warhammer 40,000: Dawn of War studio Relic Entertainment. Cóż, pozostaje cierpliwie czekać.

Tymczasem warto wspomnieć, że tego samego dnia, 14 listopada, na rynek trafi odświeżona i wzbogacona o nową zawartość edycja gry Age of Empires II – Definitive Edition, o czym dowiedzieliśmy się przed kilkoma dniami.


Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

Z którego systemu operacyjnego korzystasz?

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!