Gears 5 w złocie. Optymizm w obozie The Coalition

pepsi
2019/08/10 15:15

Gears 5 trafi do sklepów równo za miesiąc. Przy tej okazji The Coalition podzieliło się z licznymi przecież fanami serii bardzo radosną nowiną.

Gears 5 w złocie. Optymizm w obozie The CoalitionThe Coalition zakończyło prace nad Gears 5; gra tym samym osiągnęła status gold. – Tu w studiu nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani dzieląc się grą z całym światem – deklaruje szef zespołu, Rod Fergusson, za pośrednictwem strony Xbox Wire. – Chcę podziękować mojej ekipie, która tak ciężko pracowała dla naszych fanów. Mamy nadzieję, że jesteście podekscytowani równie mocno jak my perspektywą gry w Gears 5. Nigdy wcześniej nie zabraliśmy tej marki tak daleko, realizując mantrę naszego studia: “jeśli chcecie iść daleko, idźcie razem” – dodaje.

Microsoft też jest zadowolony z tego, co udało się stworzyć autorom Gears 5. – Jestem bardzo dumny z tego, osiągnęło The Coalition. To nie tylko największa odsłona Gears w historii, ale także najbardziej dopracowana technicznie, z gameplayem pokazywanym w 4K HDR i 60 fpsach, funkcją cross-play we wszystkich trybach na Xboksie oraz Windowsie 10 i Steamie, jak również zaktualizowanymi funkcjami dostępności, jak choćby obsługą Adaptive Controllera – wylicza Matt Booty, szef Xbox Game Studios.

GramTV przedstawia:

Premiera Gears 5 nastąpi 10 września.

Oferta gier na Xboksa One w sklepie sferis.pl

Z którego systemu operacyjnego korzystasz?

Komentarze
1
Headbangerr
Gramowicz
11/08/2019 17:28

10 września. Gears 5 i Greedfall. Nareszcie.