Call of Duty: Modern Warfare na PC tylko poprzez Battle.net?

LM
2019/08/08 16:50
0
0

W najnowszym wywiadzie z dyrektor artystyczny gry ujawnił kilka istotnych nowinek dotyczących długości kampanii, misji SpecOps, opcji na kooperację i trybu battle royale.

Nie da się ukryć, że nadchodząca odsłona cyklu pierwszoosobowych strzelanin Call of Duty powoli wyrasta nam na kandydata do najlepszej części trwającej od lat serii. Połączenie nieco kontrowersyjnej kampanii fabularnej z misjami kooperacyjnymi z dodatkiem lubianych przez graczy współczesnych realiów, ujęte w możliwościach nowego silnika graficznego, brzmi nad wyraz dobrze. Po kilku prezentacjach rozgrywki pora na pakiet dodatkowych konkretów, które w rozmowie z Joelem Emslie, dyrektorem artystycznym gry, zdobyła redakcja Game Informera.

Call of Duty: Modern Warfare na PC tylko poprzez Battle.net?

GramTV przedstawia:

Jeśli zamierzacie sięgnąć po nowe Modern Warfare wyłącznie dla kampanii singlowej, to mamy ważne informacje – zdaniem twórcy ukończenie jej powinno zająć podobny czas, co w przypadku wcześniejszych odsłon cyklu, więc na pewno poniżej 10 godzin. W zależności od naszego zaangażowania możemy nastawiać się na zabawę w czasie od 6 do 8 godzin. Ukończenie kampanii nie będzie oznaczać jednak zamknięcia wszystkich wątków fabularnych, gdyż te zostaną przeniesione także do kooperacyjnych wyzwań SpecOps. Zadania będziemy mogli rozgrywać także na podzielonym ekranie, a dodatkowo mają one być rozszerzane o dodatkową zawartość. Warto jednak dodać, że niezbyt przekonująca odpowiedź Emslie’a związana z trybem battle royale w Modern Warfare może oznaczać, że tryb pojawi się w grze jakiś czas po rynkowym debiucie.

Jednocześnie dowiedzieliśmy się, że zabawa z pecetową wersją Call of Duty: Modern Warfare z pewnością będzie wymagać aktywacji gry na platformie Battle.net. Tym samym możemy przypuszczać, że gra będzie zarezerwowana jedynie dla aplikacji Blizzarda. Przy okazji pytania o mikrotransakcje odpowiedź twórcy nie była jednoznaczna, więc zapewne wzorem poprzednich odsłon dodatkowo płatne elementy kosmetyczne pojawią się w grze. Nie będzie w niej za to starć z zombie, aczkolwiek niewykluczone, że te zostaną wprowadzone w formie epizodycznego wydarzenia czy zawartości w popremierowych aktualizacjach. Ostatecznie przedstawiciel Infinity Ward zapewnił, że na brak trybów rozgrywki z pewnością nie będziemy narzekać.

Call of Duty: Modern Warfare ukaże się 25 października na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. Już teraz wiemy, że w ramach ciekawego dodatku w grze pojawi się odpowiednik zabawki Tamagotchi, a nasz podopieczny będzie rosnąć dzięki dokonaniom w rozgrywkach sieciowych i kooperacyjnych.


Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!