Apex Legends otrzyma tryb solo, ale tylko przez ograniczony czas

LM
2019/08/07 15:55
0
0

Ten pojawi się jeszcze w tym miesiącu przy okazji specjalnego wydarzenia The Iron Crown Collection.

Na oficjalnym Twitterze marki Apex Legends ogłoszono specjalne wydarzenie w grze zatytułowane The Iron Crown Collection. Dołączony do zapowiedzi zwiastun nie ujawnia zbyt wiele, ale już na tę chwilę wiadomo, że wraz z eventem w Apeksie pojawi się wyczekiwana od dawna możliwość zabawy w pojedynkę. Tryb solo będzie dostępny jednak wyłącznie podczas specjalnego wydarzenia i raczej wyleci z kolejki tuż po jego zakończeniu. The Iron Crown Collection w Apex Legends rozpocznie się we wtorek 13 sierpnia i potrwa przez dwa tygodnie – do 27 sierpnia.

Apex Legends otrzyma tryb solo, ale tylko przez ograniczony czas

GramTV przedstawia:

Oczywiście niewykluczone, że duża popularność solowej kolejki przekona twórców do zaimplementowania jej w grze na stałe. Przypomnijmy, że wbrew oczekiwaniom fanów od lutowej premiery tytułu w grze dostępna jest wyłącznie opcja zabawy w trzyosobowych składach. Z drugiej strony warto zauważyć, że niektóre mechaniki związane z komunikacją czy współpracą pomiędzy członkami drużyny w kolejce solowej zupełnie stracą rację bytu. Ostatecznie w dłuższej perspektywie studio Respawn powinno pozostawić decyzję graczom – zapewne wielu z nich z chęcią wyruszy w bój z myślą, że mogą liczyć wyłącznie na siebie.

Apex Legends to bazująca na świecie wykreowanym na potrzeby serii Titanfall gra z gatunku battle royale. Tytuł dostępny jest na PC, PlayStation 4 i Xboksie One w modelu free-to-play.

Wczytywanie ramki mediów.

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!