Pierwszoosobowa gra akcji VR od studia Respawn Entertainment

Maria Wawrzyniak
2019/08/02 17:55
0
0

Studio Respawn Entertainment, twórcy Titanfall oraz popularnego Apex Legends zaprezentują swoją najnowszą grę VR podczas tegorocznego Oculus Connect.

Szósta edycja Oculus Connect – wydarzenia poświęconego wirtualnej rzeczywistości – odbędzie się pod koniec września bieżącego roku, a dokładniej w dniach 25 oraz 26 września. Jednym z gości będzie studio Respawn Entertainment, które ma w planach oficjalną prezentację swojej najnowszej produkcji – pierwszoosobowej gry akcji stworzoną z myślą o technologii wirtualnej rzeczywistości.Pierwszoosobowa gra akcji VR od studia Respawn Entertainment

Wprawdzie wiemy o tym od prawie dwóch lat, jednakże do tej pory nie dostaliśmy na ten temat żadnych informacji oprócz tych, które przeczytaliście w poprzednim akapicie. Tytuł będzie wysokobudżetową grą AAA, w żaden sposób niezwiązaną z marką Titanfall.

Spekulacje graczy jak na razie głoszą jedynie, iż produkcja może przypominać Apex Legends. Problem w tym, że te spekulacje raczej nie są trafne, ponieważ we wszelkich opisach oraz smaczkach nie użyto słowa strzelanka.

GramTV przedstawia:

Wszystko zmieni się podczas wspomnianego wydarzenia o nazwie Oculus Connect. To właśnie wtedy Respawn Entertainment po raz pierwszy oficjalnie zaprezentuje swoje najnowsze dzieło. Mało tego, na zwykłej prezentacji się nie skończy – twórcy postanowili udostępnić grywalną formę tamtejszym gościom, którzy będą mogli na własnej skórze przekonać się, z czym będziemy mieć do czynienia w przyszłości.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!