News

Nadchodzi spora aktualizacja do No Man's Sky

Maria Wawrzyniak, 02.08.2019 16:55 0

No Man’s Sky Beyond pojawi się już za niecałe dwa tygodnie, czyli 14 sierpnia. Oto, co już wiemy.

Twórcy No Man’s Sky przebyli długą drogę, aby znaleźć się w miejscu, w którym znajdują się obecnie. Gra miała masę upadków oraz wzlotów (aczkolwiek przynajmniej na początku tych pierwszych było więcej) i na pewno pokazała, że jej deweloperzy nie zamierzają się poddawać. W marcu zapowiedziano Beyond, czyli trzy większe aktualizacje, które postanowiono połączyć w jedną, większą premierę.Źródło: GamesRadar

Wiemy już, że jedną z nich ma być coś w rodzaju No Man’s Sky Online, czyli nowe podejście twórców gry do trybu multiplayer. Drugą jest wsparcie dla wirtualnej rzeczywistości, natomiast trzecia aktualizacja wciąż pozostaje tajemnicą. Nawet najnowszy zwiastun na kanale HelloGamesTube niewiele mówi nam na ten temat. Możecie go zobaczyć poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=_T0t-556pjE

Znamy jednak oficjalną datę premiery aktualizacji – pojawi się ona 14 sierpnia.

No Man’s Sky zadebiutowało 9 sierpnia 2016 roku na konsolach PlayStation 4, trzy dni później, czyli 12 sierpnia pojawiło się na komputerach osobistych. Posiadacze konsoli Xbox One zyskali możliwość zagrania w grę dopiero 24 lipca 2018.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis

najnowsze

Poznaliśmy zwycięzców Gamescom Awards 2019

Dwa dni temu podczas ceremonii otwarcia tegorocznych targów gamescom rozdano statuetki Gamescom Awards 2019. Najwięcej z nich zgarnęła firma Sony. Kto by się spodziewał.