News

Szybki rzut okiem na personalizację broni w Call of Duty: Modern Warfare

LM, 23.07.2019 22:25 0

Masa opcji do modyfikacji, ale tylko pięć dostępnych slotów. Wybór należy wyłącznie do nas.

Na oficjalnym profilu marki Call of Duty w serwisie Twitter opublikowano krótki materiał wideo związany z nadchodzącą, tegoroczną odsłoną cyklu – Modern Warfare. Twórcy postanowili zaprezentować przedsmak tego, co czeka na fanów serii, którzy uwielbiają modyfikowanie i personalizowanie dostępnego w grze uzbrojenia. Na załączonym do wiadomości zwiastunie zobaczycie jedynie wybrane kombinacje różnych dodatków do tej samej broni, a tymczasem, na oficjalnym blogu gry pojawił się wpis, który objaśnia podstawy systemu Gunsmith.

Okazuje się, że dla każdej z osobistych broni – karabinu i broni dodatkowej, studio Infinity Ward przygotowało masę opcji personalizacji. Poszczególne modele zaoferują szereg dostępnych dodatków, ale w tym samym czasie będziemy mogli korzystać wyłącznie z pięciu z nich. Tym samym tylko od nas będzie zależeć to, które elementy broni pozostaną fabryczne, a które wzbogacimy o elementy, które podniosą naszą skuteczność w sieciowej rywalizacji. Dla przykładu – karabin automatyczny posiada dziewięć wymiennych elementów, ale tylko pięć z nich możemy wykorzystać.

Call of Duty: Modern Warfare ukaże się 25 października na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. Zainteresowani sieciowymi zmaganiami już teraz mogą zerknąć na pierwsze fragmenty z trybu 2v2 Gunfight, a kolejne prezentacje rozgrywki odbędą się już w czwartek 1 sierpnia około godziny 19:00.

https://twitter.com/CallofDuty/status/1153349005319032832

Kup gry z serii Call of Duty w sklepie Sferis.pl.

najnowsze