News

Spider-Man zawitał w Grand Theft Auto: San Andreas

Maria Wawrzyniak, 22.07.2019 16:45 0

Użytkownik o nazwie J16D przeszło od czterech lat pracował nad modyfikacją do gry Grand Theft Auto: San Andreas, która daje nam możliwość podróżowania Spider-Manem.

Jeśli myślicie, że to zwykły żart – to nie jest zwykły żart. J16D to znany modder, który stworzył już w swojej karierze sporo modyfikacji do Grand Theft Auto: San Andreas. Z nich wszystkich jest tylko jedna, która siedziała w jego głowie od ponad 4 lat. Prace rozpoczął już w 2015 roku, a teraz modyfikacja wreszcie ujrzała światło dzienne i wprowadza do gry najprawdziwszego, w pełni zoptymalizowanego Spider-Mana.

Pytanie więc, dlaczego tak długo trwały te prace? To nie jest tylko skórka postaci. Jak powiedzieliśmy, to jest pełnoprawna, funkcjonalna postać, dobrze znana wszystkim fanom uniwersum Marvela. J16D mocno inspirował się grą Spider-Man z ubiegłego roku od studia Insomniac Games.

https://youtu.be/SIX0oYudjk0

Właśnie stąd modder wziął sporo animacji, kostiumów, czy nawet wygląd menu. W rezultacie ci, którzy nie grali ani w GTA: San Andreas, ani w ubiegłorocznego Spider-Mana, naprawdę mogą pomyśleć, że jest to po prostu jakaś stara produkcja związana bezpośrednio z tą postacią.

Na razie modyfikacja jednak nie jest jeszcze publicznie dostępna – J16D wciąż pracuje nad pewnymi elementami, jak na przykład bieganie po ścianach czy chociażby tekstury. Nie zmienia to jednak faktu, że całość przedstawia się naprawdę imponująco.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

najnowsze