Księżyc w Destiny 2 jest dwukrotnie większy od tego w pierwszej części

Maria Wawrzyniak
2019/07/19 20:35

Destiny 2 w najnowszym dodatku Shadowkeep znów zabierze nas na księżyc, który ma być dwa razy większy (nawet trochę bardziej) niż ten w pierwszej części gry.

Parę tygodni temu dostaliśmy zwiastun księżyca z nadchodzącego rozszerzenia Shadowkeep do gry Destiny 2. Teraz Bungie podarowało graczom odrobinę bardziej szczegółowe informacje na temat lokacji w nowym nagraniu.Księżyc w Destiny 2 jest dwukrotnie większy od tego w pierwszej częściZ niego dowiadujemy się, że księżyc w Destiny 2 będzie co najmniej dwa razy większy od księżyca w części pierwszej. Zmieniło się oświetlenie – tak, aby stare lokalizacje wyglądały znacznie bardziej przerażająco. Na powierzchni satelity pojawiły się również nowe budynki, jak na przykład Wieża Hive czy rezydencje poległych.

Destiny 2: Shadowkeep zadebiutuje 17 września 2019 roku na komputerach osobistych, konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. Podstawka natomiast zadebiutowała 6 września 2017 roku na obu konsolach oraz 27 października na komputerach osobistych.


GramTV przedstawia:

Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!