News

Nadchodzi symulator akwarium - Biotope

therionee, 11.07.2019 17:45 0

Dzieło studia MBL Development będzie "pierwszym i jedynym fotorealistycznym symulatorem akwarium". Tytuł ten pojawi się na Steamie 23 lipca.

 

 

2tainment i MBL Development ogłosili, że już 23 lipca w ramach wczesnego dostępu na Steam ukaże się realistyczny symulator akwarium o nazwie Biotope. W grze będzie można tworzyć populacje rybek i dobierać rośliny oraz wpływać na ich cały cykl życiowy. Gracze będą musieli zmierzyć się ze strategicznymi wyzwaniami, rozbudowywać akwarium, kupić rozmaite urządzenia oraz dbać o ich stan, dysponując ograniczonym budżetem. W grze będą symulowane chemiczne i biologiczne parametry, więc trzeba będzie zwracać uwagę, jakie warunki panują w akwarium: temperaturę, pH, twardość węglanową, azotany i amoniak oraz postarać się zapewnić rybkom i roślinom optymalne warunki do życia. W utrzymaniu odpowiednich parametrów pomogą pompy filtrujące oraz lampy. Nie zabraknie również rozmaitych elementów pozwalających udekorować akwarium i stworzyć z niego unikatowy, przepiękny biotop. W zależności od jakości, wydajności i trwałości poszczególnych elementów będą wpływać na panujące w akwarium warunki.

W grze będzie można korzystać ze sklepiku, a dostępne przedmioty będą zmieniać się wraz z naszymi postępami i zdobytym poziomem. Awansując, możemy też liczyć na specjalne zadania. Zwiastun prezentujący możliwości gry znajdziecie poniżej:

https://youtu.be/N8zIB7eH7oc

Sprawdź ofertę gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

najnowsze