News

Lipcowe testy Gears 5 oraz wymagania sprzętowe

Maria Wawrzyniak, 06.07.2019 17:10 0

Studio The Coalition sprawujące pieczę nad nadchodzącym Gears 5 udostępniło wymagania sprzętowe gry i ogłosiło datę testów technicznych tytułu na PC oraz Xboxie One.

Gears 5 to, jak sama nazwa wyraźnie wskazuje, piąta część kultowego cyklu Gears of War, która z jakiegoś powodu w tytule nie ma ostatnich dwóch słów. Znów wcielimy się w postać Kait Diaz, jednak tym razem protagonistka uda się do odległego zakątka planety Sera. Oczekiwania wobec gry są naprawdę spore, w związku z czym studio The Coalition postanowiło zorganizować testy techniczne gry, a przy okazji wykorzystało sytuację do podania wymagań sprzętowych.Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2019/07/05/gears-5-versus-multiplayer-tech-test-kicks-off-on-july-17/

Zawartość, która będzie niezbędna do tego, aby sprawdzić produkcję, będzie można pobrać 17 lipca. Testy odbędą się w dwóch terminach: pierwszy będzie trwał od 19 do 21 lipca, a drugi od 27 do 29 lipca. Studio postanowiło skupić się na zaprezentowaniu i możliwości przetestowania rozgrywki multiplayer w Gears 5, więc otrzymamy kilka trybów do sprawdzenia. Zmierzymy się w takich wariantach, jak EscalationArcade oraz King of the Hill. Poza tym stworzono również Bootcamp – arenę treningową, której zadaniem będzie przygotować graczy do pełnoprawnej rywalizacji online. W testach będą mogli wziąć udział wyłącznie subskrybenci usługi Xbox Game Pass lub ci, którzy zdążyli wcześniej złożyć zamówienie przedpremierowe.

Jeśli natomiast chodzi o wymagania sprzętowe, nie trzeba posiadać komputera z kosmosu. Jasne, jeśli chcemy uzyskać idealną jakość, to już trochę większy problem, ale nie powinno być tragicznie. Studio opublikowało grafikę, która podsumowała wszystkie wymagania – znajdziecie ją poniżej.

Gears 5 zadebiutuje 10 września bieżącego roku na PC oraz konsolach Xbox One.

Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

najnowsze