Chess Rush mobilną konkurencją dla Dota Underlords?

Wincenty Wawrzyniak
2019/07/04 21:50
0
0

Nowa produkcja od firmy Tencent zadebiutowała dzisiaj na rynku gier mobilnych - oferuje krótsze mecze od Dota Underlords czy Teamfight Tactics i jest dostępna zarówno w App Store, jak i Google Play.

Wczoraj otwierałeś lodówkę i wyskakiwał Cyberpunk 2077. Dzisiaj otwierasz lodówkę i wyskakuje Auto Chess? Prawie. Ostatnimi czasy zrobiło się bardzo głośno o Teamfight Tactics. Wszystko zaczęło się od Dota Underlords, a dziś na rynku pojawiła się kolejna konkurencja w tej samej kategorii, tyle że na urządzenia mobilne. Chess Rush jest darmową produkcją od chińskiego giganta Tencent (obecnego właściciela marki League of Legends), która pojawiła się dzisiaj w sklepach App Store oraz Google Play.Chess Rush mobilną konkurencją dla Dota Underlords?

Od konkurencji różni się czasem rozgrywki – Chess Rush oferuje graczom mecze trwające około 10 minut, podczas gdy pozostałe rozgrywki w pozostałych tytułach trwają około 30 minut. Skrócenie czasu rozgrywki może dać początek nowemu trendowi wśród gier typu Auto Chess. Mimo tego zadbano o każdego gracza – przygotowano również tryby klasyczne, które trwają od 30 do 40 minut. Mamy nawet tryb kooperacyjny, gdzie niczym w Clash Royale, możemy wraz z przyjacielem stawić czoła przeciwnikom.

GramTV przedstawia:

Produkcja daje również możliwość skorzystania z mikrotransakcji, aczkolwiek twórcy obiecują, że nie wpłyną one na nasz ostateczny wynik.

Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!