Poznaj ojczyznę Khajitów w The Elder Scrolls: Legends - Księżyce Elsweyr

Wincenty Wawrzyniak
2019/06/28 19:45
0
0

Strategiczna gra karciana, osadzona w uniwersum kultowej serii The Elder Scrolls, doczekała się nowego rozszerzenia – Księżyce Elsweyr.

Każdy gracz na pewno chociaż kojarzy serię The Elder Scrolls. Wielu z nas wbiło setki godzin w Skyrima, wielu obecnie cały czas powiększa licznik w The Elder Scrolls Online, a sporo osób nadal regularnie bawi się w Scrollsową karciankę. Tych na gamingowym rynku jest całkiem sporo i każdy ma swojego faworyta, jednakże Ci, którzy wybrali Legends, otrzymali wczoraj nowe rozszerzenie do gry pod nazwą Księżyce Elsweyr (Moons of Elsweyr), które oficjalnie jest dostępne w grze od ręki.

Jak głosi oficjalna strona produkcji, akcja toczy się w ojczyźnie Khajitów (kotopodobna rasa zamieszkująca Elsweyr, uważana za przysłowiowych „cwaniaczków” i złodziei), którzy postanowili zbuntować się i nie pozwolić Cesarskim pod wodzą Euraxii Tharn narzucić swoich rządów. Sprawy pogorszyły się, gdy do tego wszystkiego pojawiły się pradawne smoki, po czym zaczęły siać spustoszenie.Poznaj ojczyznę Khajitów w The Elder Scrolls: Legends - Księżyce Elsweyr

GramTV przedstawia:

Księżyce Elsweyr wprowadzają do gry ponad 75 nowych kart, w tym Khajitów we wszystkich pięciu atrybutach ze wszystkim znanym dobrze słowem kluczowym, czyli Kradzieżą. Co więcej, w grze pojawi się nowy soundtrack, mechaniki kart, nowe plansze oraz gotowe talie tematyczne.

Khajitów łączy silna więź z księżycami, które świecą nad Tamriel – dlatego miesięczne cykle są bardzo ważne w nowych mechanikach: wzmożenie, pochłonięcie oraz słabnięcie. Szczegółów możecie się dowiedzieć na oficjalnej stronie The Elder Scrolls: Legends.


Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!